Travis Scott z córką Stormi

Travis Scott jest uroczy, gdy opowiada, jak ojcostwo go zmieniło

Źródło zdjęć: © Instagram @travisscott / Instagram @travisscott
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,24.02.2021 14:40

– Ojcostwo wpływa na moją pracę. Ma ogromny wpływ. To źródło mojej inspiracji – powiedział Scott we wzruszającym wywiadzie dla Vice Media. Jeśli potrzebujecie sporej dawki feel-good contentu, znajdziecie ją w niniejszym tekście. Czytajcie dalej!

Nawet, gdy wielka miłość pomiędzy dwojgiem ludzi się kończy, byli partnerzy mogą dalej się szanować i życzyć sobie szczęścia. Właśnie tak jest w przypadku Travisa Scotta i Kylie Jenner. Amerykański raper i słynna modelka byli parą w latach 2017-19, a owocem ich związku jest córka Stormi. Scott i Jenner utrzymują, że mimo rozstania nadal się kochają i skupiają się na wychowaniu dziecka.

– Stormi zachowuje się po prostu jak dziecko – powiedział Scott. – Jest ciekawska, szybko się uczy i dostosowuje do nowych rzeczy bardzo szybko – Amerykański raper wrzucił niedawno na Instagrama zdjęcie, na którym robi z córką zabawne miny. Fotka jest podpisana: "Na drugim zdjęciu wygląda dokładnie jak mamusia".

trwa ładowanie posta...

Travis Scott o tym, jak się zmienił, kiedy został ojcem

Scott przyznał, że Stormi zaczęła zauważać siebie na YouTube, oglądając filmiki z koncertów swojego taty. – Dzięki niej [Stormi] zdałem sobie sprawę, że moja praca jest o wiele ważniejsza. To większa odpowiedzialność, wiesz? Musisz się z nią odpowiednio obchodzić. – Niedawno Travis Scott i Kylie Jenner świętowali trzecie urodziny Stormi.

Ojcostwo to już nie jest życie wyłącznie dla siebie samego – powiedział muzyk w wywiadzie dla Vice Media. – Już i tak bardzo starałem się dla swoich fanów, ale teraz, kiedy jest Stormi, o rany, to jest jak... Kocham to uczucie.

trwa ładowanie posta...

Artysta wypowiedział się, co myśli o "szalonej" różnicy między swoim pokoleniem, a jego młodszym rodzeństwem (Scott ma młodszego brata Josha oraz siostrę Jordan): – Dzieci pokazują ci inne spojrzenie na życie. One inaczej postrzegają rzeczy. Co innego je stresuje, co innego uszczęśliwia, co innego zmusza do działania. Zauważam to wtedy, gdy oglądają pewne filmy lub słuchają określonych piosenek.

Travis Scott feat. Young Thug & M.I.A. - FRANCHISE (Official Music Video)

Link do całego wywiadu z Travisem Scottem możecie znaleźć TUTAJ. Tymczasem sprawdźcie, o co chodzi z najlepszym albumem Kanye Westa... którego nie zrobił Kanye West.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0