pop-qultura
"Space Jam: A New Legacy": słaby film, ale dzieciaki będą się dobrze bawić
Armie Hammer

Czy gwiazdor "Tamtych dni, tamtych nocy" jest kanibalem?

Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,11.01.2021 13:48

Sprawiał wrażenie takiego grzecznego... Tymczasem został bohaterem internetowego skandalu. Dzisiaj Armie Hammer musi się zmierzyć z oskarżeniami o kanibalizm.

bEpNUWKr

Armie Hammer to amerykański aktor, który zasłynął ciekawymi rolami w kilku głośnych hollywoodzkich produkcjach. Jego kariera na dużym ekranie nabrała rozpędu po tym, jak zagrał podwójną rolę Camerona i Tylera Winklevossa w "The Social Network" z 2010 roku. Następnie pojawił się m.in. w "Kryptonim U.N.C.L.E." (2015), "Zwierzęta nocy" (2016), "Tamte dni, tamte noce" (2017), "Hotel Mumbaj" (2018).

10 stycznia 2021 roku nazwisko aktora stało się zaskakująco trendujące na Twitterze. Tego dnia na serwisie pojawiły się screeny przedstawiające prywatną rozmowę pomiędzy Armie Hammerem a użytkowniczką Instagrama. Treść wiadomości jest wyjątkowo szokująca.

Tamte dni, tamte noce zwiastun PL

Czy uczestnik obscenicznej rozmowy to naprawdę Armie Hammer?

Wiadomości zawierały drastyczne opisy brutalnych aktów seksualnych. Na screenach z rozmowy widzimy, że Armie Hammer pisze, iż jest "w 100% kanibalem", "chcę cię zjeść", "potrzebuję napić się twojej krwi", "myślę o tym, że trzymam twoje serce w dłoni i kontroluję, kiedy bije", "Wyciąłem kiedyś serce z żywego zwierzęcia i zjadłem, gdy jeszcze było gorące".

Serwis Just Jared zauważa, że tożsamość osoby, która wysyła skandaliczne wiadomości nie została potwierdzona. Dla wielu internautów jest to dowód, że treść konwersacji została sfałszowana. Aktor jak na razie nie odniósł się do afery.

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Czy diabeł rzeczywiście ubierał się u Prady? Asystentka Anny Wintour zdradza jak było NAPRAWDĘ