lifestyle
Czarny hot dog. Black Dog jest już w sklepach sieci Żabka [RECENZJA]
Zbigniew Hałat

Czemu warto być 20-letnią dziewicą? Odpowiedzi udziela dziewicolog Zbigniew Hałat

Źródło zdjęć: © canva, Twitter.com, virginology.org, gromota
Anna RusakAnna Rusak,12.01.2022 12:48

Antyszczepionkowiec Zbigniew Hałat ma bardzo interesującą stronę dotyczącą dziewictwa. Dowiecie się z niej, jak być dziewicą i nie przegapić szansy swojego życia.

bGxntKwP

Zbigniew Hałat jest epidemiologiem i jednym z liderów antyszczepionkowców. Bywa też głównym ekspertem w programach Radia Maryja i Telewizji Trwam. Pewnie nie wiecie jednak, że jest też ekspertem w zakresie… dziewicologii.

Na tę jakże "ciekawą" działalność Hałata uwagę zwrócił jeden z użytkowników Twittera. Doktor określa się mianem virginologa, czyli specjalisty w zakresie dziewictwa. Prowadzi też stronę, na której dzieli się swoim "doświadczeniem" i "radami".

Na wstępie może ostrzegę przed wchodzeniem na virginology.org. Po wejściu na tę stronę na pewno nie będziecie tymi samymi ludźmi, naprawdę robicie to na własną odpowiedzialność. Tak tylko uprzedzam.

trwa ładowanie posta...

Co możemy znaleźć na stronie Hałata?

Na stronie Hałata znajdziemy po prostu informacje dotyczące dziewic. Gdy wejdziecie w zakładkę zatytułowaną "20 letnia dziewica? Nie przegap szansy swojego życia", dowiecie się np. że dwudziestoletnia dziewica ma najlepszą szansę na zwabienie dobrego kandydata na męża, a ten dzięki temu jej nie skrzywdzi i nie porzuci.

bGxntKwR


Z dobrze udokumentowanych obserwacji wynika, że w wieku 20 lat młoda kobieta jest najbardziej atrakcyjna dla mężczyzny w każdym wieku. Dwudziestoletnia dziewica ma niepowtarzalną szansę na zwabienie rozsądnego kandydata na najlepszego męża.

Hałat niestety nie podaje jednak, co to są za obserwacje, ale zaraz podrzuca nam zdjęcie warg, pod którym możemy znaleźć taki oto opis:


Wargi wydęte, pulchne, pełne, nabrzmiałe, duże, wystające to najłatwiej dostrzegalny znak rozpoznawczy dziewiczego wdzięku młodzieńczej dziewicy, boskiego daru seksapilu dziewicy, który ma kluczowe znaczenie dla zwabienia dobrego kandydata na najlepszego męża.

trwa ładowanie posta...

20 letnia dziewica? Nie przegap szansy swojego życia

Oczywiście we wszystko wpleciony jest Bóg oraz dość bezpośrednie zdjęcia. Ale spokojnie, Polska na szczęście wyróżnia się na tle całego "zachodniego zła". W naszym kraju szacunek do dziewcząt i kobiet jest przecież wyjątkowy, a naszej wierze niestraszne są zepsucia "kolonizatorów z Unii Europejskiej".

bGxntKwT

Na stronie znajdziecie też np. poradnik "Jak sparować dwie połówki jabłka". Dowiecie się z niego, jacy powinniście być wy i wasz przyszły partner. W tej zakładce możecie też posłuchać hymnu dla dziewic od Racheal Lynn Woodward.


Ktoś musi nosić ładną spódnicę/Ktoś musi być tym, który flirtuje/Ktoś musi trzymać go za rękę, więc Bóg stworzył dziewczyny

RaeLynn - God Made Girls (Official Video)

Czemu warto zostać dziewicą według Hałata?

Gdybyście jeszcze nie byli przekonani do tego, co proponuje na swojej stronie Hałat, to może zerknijcie na jego listę? Znajdziecie tam kilkanaście złotych myśli, przykazań dla dobrych dziewic, a przy okazji dowiecie się, jak przechytrzyć "chytrego lisa".

bGxntKwZ


Dziewice wydają się łatwym łupem dla złośliwych drapieżników, którzy bezlitośnie wykorzystują podstawowe ludzkie potrzeby miłości, szacunku, intymności i przynależności, a także silne popędy seksualne u nieletnich, nastolatków i dorosłych, niebędących jeszcze małżeństwem.

Przyznam, że to jeden z moich ulubionych rozdziałów na stronie doktora. Z tej konkretniej zakładki dowiecie się, dlaczego trzeba uważać na mężczyzn, którzy was przytulają i np. jak grają z wami uwodziciele, którzy będą was traktowali tylko jako "zabawki erotyczne".

Nie będę już bardziej przybliżała internetowej działalności dziewicologa Zbigniewa Hałata, myślę że ten zarys wystarczy, by zrozumieć, jak zła i szkodliwa jest jego strona. Z ciekawostek na koniec może dodam jeszcze, że Wrocław jest według niego światową stolicą Dziewictwa aż do Ślubu.

trwa ładowanie posta...

Źródło: virginology.org, Twitter

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Maciek,zgłoś
Szanuje tego człowieka. A ta strona nie jest strona erotyczna tylko wręcz przeciwnie namawia do wstrzemięźliwości seksualnej. Wiec hejt ze strony autora tekstu to mocne nadużycie.
Odpowiedz
23
like
4
dislike
Joel,zgłoś
Tak straszne, każdy wszak pragnie za żonę kobiety którą całe miasto miało a kazda kobieta pragnie za męża faceta który całe miasto przeleciał. No a potem myślą ze ten ktoś bedzie wierny i oddany. Tu nie chodzi o dziewictwo ale o charakter albo go masz i jesteś człowiekiem godnym zaufania albo nie.
Odpowiedz
25
like
4
dislike
Prawy.,zgłoś
Jak facet "przed ślubem" spał z wieloma to chyba nie powinno mu przeszkadzać że bierze za żonę "nie dziewicę" ?
Odpowiedz
10
like
0
dislike
Zobacz komentarze: 51
Komentarze (51)
arrow
PMS to nie powód do żartów. "W skrajnych przypadkach wycinamy macicę" [WYWIAD]