Przemek Pro odkrył samolot z Krakowa do Warszawy

Odkrył samolot z Krakowa do Warszawy. "To jest mocne"

Źródło zdjęć: © Instagram - Przemek Pro / Instagram
Natalia Witulska,
07.12.2023 15:45

Przemek Pro dokonał (według niego) niezłego odkrycia. Dowiedział się, że istnieją loty między Warszawą a Krakowem. Influencer był zachwycony.

Przemek Pro to polski youtuber, influencer oraz piosenkarz, współzałożyciel muzycznej grupy Trzech Króli. W środę 6 grudnia udostępnił na X (Twitterze) intrygujący wpis. Pochwalił się w nim, że dowiedział się, iż możliwe są loty z Krakowa do Warszawy. Influencer wpadł w zachwyt.

Przemek Pro o lotach z Warszawy do Krakowa

Przemek Pro podzielił się swoimi przemyśleniami dotyczącymi lotów z obserwatorami. Jego zwierzenia w mediach społecznościowych podzieliły internautów.

"SAMOLOT z Krakowa do Warszawy to totalny game changer!!! PÓŁ GODZINY LOT, TO JEST MOCNE, jak teleport. Nigdy wcześniej nie leciałem tak krótkiego dystansu i jest to grube. Ale tylko jak kupisz bilet na promocji, bo tak to drogo" - napisał Przemek Pro na X (Twitter).

trwa ładowanie posta...

Różne komentarze pod wpisem Przemka Pro

Nie da się ukryć, że we wpisie Przemka Pro da się wyczuć pewnego rodzaju ekscytację. Influencer zachwycił się tym, że lot z Krakowa do Warszawy trwał zaledwie 30 minut. Komentarze pod słowami youtubera są jednak bardzo zróżnicowane. Znajdziemy tam zarówno głosy podzielające zadowolenie Przemka, jak i te krytykujące promowanie krótkich lotów. Nie od dziś wiadomo, że te nie wpływają korzystnie na środowisko. Trzeba przyznać, że negatywnych opinii jest o wiele więcej niż pozytywnych.

Komentarze pod wpisem Przemka
Komentarze pod wpisem Przemka (Internauci , Twitter)

Internauci zwrócili uwagę Przemkowi, że krótkodystansowe loty nie są dobrym wyborem. Daleko im do ekologicznych rozwiązań, dlatego warto zdecydować się na podróż koleją. Wielu obserwatorów podkreśliło również, że sam lot może i trwa 30 minut, ale dostanie się na lotnisko, a później do miasta zajmuje tyle samo czasu, co skorzystanie z pociągu - który dodatkowo jest dużo bardziej przyjazny środowisku.

Pod wpisem Przemka można znaleźć wiele sarkastycznych komentarzy. Internauci piszą, że bogaci influencerzy mogą korzystać z krótkich lotów, ponieważ "zwykły Kowalski" korzysta z papierowych słomek i nie kupuje plastikowych butelek.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0