Kiedy 5. sezon "Stranger Things"?

Kiedy 5. sezon "Stranger Things"? Scenarzyści zdradzają fabułę

Źródło zdjęć: © Stranger Things
Anna RusakAnna Rusak,24.03.2023 17:00

Pojawiają się już pierwsze informacje na temat piątego sezonu "Stranger Things". Wiemy już, kiedy ruszą prace na planie, a dzięki wypowiedzi Finna Wolfharda mamy już przybliżoną datę premiery. Scenarzyści powiedzieli, czego możemy spodziewać się w 5. sezonie "Stranger Things".

Chociaż większość osób czeka teraz na spektakl "Stranger Things", czyli "The First Shadow", ale nie możemy zapominać, że przed nami finał serialu. Nie ma jeszcze konkretniej daty premiery, ale twórcy zdradzili już co nieco na temat fabuły.

Co czeka nas w piątym sezonie "Stranger Things"? Czemu w tym wszystkim tak istotny jest pierwszy sezon serialu? Jeśli jesteście ciekawi, kiedy pojawi się 5. część "Stranger Things", to tutaj też znajdziecie odpowiedź na to najważniejsze pytanie.

Co wiadomo o piątym sezonie "Stranger Things"?

Na oficjalnym profilu scenarzystów serialu na Twitterze "stranger writers" niedawno pojawił się dość intrygujący opis fabuły 5. sezonu "Stranger Things". Oczywiście nie powiedzieli, czy dzieciakom z Hawkins uda się pokonać Vecnę, ani kto umrze w 5. sezonie serialu. Na takie spoilery nie ma co liczyć. Wiemy za to, że wskazówką jest pierwszy i czwarty sezon serii.

"Piąty sezon jest taki, jakby sezony pierwszy i czwarty miały dziecko. A potem jeszcze temu dziecku wstrzyknięto sterydy" - czytamy w opisie scenarzystów "Stranger Things".

Co to właściwie oznacza? Bracia Duffer już wcześniej wspominali, że 5. sezon "Stranger Things" będzie tak samo dynamiczny i pełen niespodzianek jak pierwszy. Do tego wszyscy w końcu wrócili do Hawkins. Jeśli chodzi o te sterydy, to możliwe, że wszystko, co zobaczymy w piątym sezonie "Stranger Things", będzie jeszcze bardziej zaskakujące, a efekty i scenografia pobiją te, które mogliśmy oglądać w czwartym sezonie.

trwa ładowanie posta...

Stranger Things sezon 5. - kiedy premiera?

David Harbour, który w serialu wciela się w rolę Jima Hoppera, potwierdził jakiś czas temu, że zdjęcia do nowego sezonu rozpoczną się w czerwcu tego roku. Z kolei Finn Wolfhard, czyli serialowy Mike, w rozmowie z "GQ" powiedział, że 5. sezon "Stranger Things" będzie miał premierę, gdy on skończy 22 rok życia.

- Nie mogę uwierzyć, że to już piąty sezon. Myślę, że zanim wyjdzie, będę miał 22 lata, a zacząłem pracować nad serialem w wieku 12 lat - powiedział aktor w rozmowie z "GQ".

Oznacza to mniej więcej tyle, że 5. Sezon "Stranger Things" pojawi się pod koniec 2024 roku albo na początku 2025 roku. Finn urodził się 23 grudnia 2002 rok, obecnie ma 21 lat. Wychodzi więc na to, że premiera finału "Stranger Things" może zbiec się z premierą drugiego sezonu "The Last of Us"!

Źródło: cosmopolitan.com, comicbook.com, QG

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2501
  • emoji ogień - liczba głosów: 772
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1285
  • emoji smutek - liczba głosów: 187
  • emoji złość - liczba głosów: 79
  • emoji kupka - liczba głosów: 304
cipek,zgłoś
pod koniec 2023 będzie XX
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się
Kianna,zgłoś
Finn się pomylił, będzie miał 21 lat bo serial wyjdzie wiosną 2024
Odpowiedz
3Zgadzam się1Nie zgadzam się
zobacz odpowiedzi (1)