popkultura
Adidas sprzedaje neutralną płciowo spódnicę. IsAmU w szoku
Stranger Things sezon 4

Aktor Stranger Things zdradza, co nas czeka w 4. sezonie: "Będzie mroczniej"

Źródło zdjęć: © YouTube
Anna RusakAnna Rusak,20.04.2022 16:00

Finn Wolfhard, który w "Stranger Things" wciela się w rolę Mike’a, uchylił rąbka tajemnicy i powiedział, co nas czeka w 4. sezonie serialu. Ma być mroczniejszy i bardziej zabawny. Porównuje go nawet do "Harry’ego Pottera".

Czwarty sezon "Stranger Things" przed nami! Jak już pewnie wiecie, tym razem serial został podzielony na dwie części - pierwszą dostaniemy w maju, a drugą w lipcu. Wszyscy jednak zastanawiają się, co twórcy przygotowali dla nas w tym sezonie.

Trochę światła na przyszłe wydarzenia ze "Stranger Things" rzucają pierwsze zwiastuny, które pojawiły się w sieci. Sprawę postanowił też trochę rozjaśnić Finn Wolfhard, który wciela się w rolę Mike'a.

trwa ładowanie posta...

Będzie mroczniej i… zabawniej

Aktor niedawno udzielił wywiadu dla "Polygon". Finn powiedział, że 4. sezon "Stranger Things" będzie tym najstraszniejszym. Seria ma nawet skręcić trochę w stronę horroru. Wolfhard jednak bardzo cieszy się z tego kierunku. Według niego to naturalne - bohaterowie dorastają, robi się więc coraz intensywniej.


Myślę, że Stranger Things będzie coraz mroczniejsze z każdym sezonem. Robi się śmieszniej, straszniej, bardziej dramatycznie. I myślę, że to przychodzi wraz z dorastaniem i starzeniem się nas wszystkich.

Aktor oczywiście dodaje, że to będzie też jeden z zabawniejszych sezonów serii. Porównuje też to, co obecnie dzieje się ze "Stranger Things" i postaciami serialu, do tego, co mogliśmy obserwować w "Harrym Potterze". Cieszy się, że bracia Duffer traktują postaci poważnie i zgodnie z ich wiekiem.

Stranger Things 4 | Oficjalny zwiastun | Netflix


Lubię to porównywać do "Harry'ego Pottera" - gdy filmy szły dalej, pojawiały się nowe części, seria o Harrym Potterze stawała się coraz mroczniejsza. My też znajdujemy się w tym momencie. Moim zdaniem to prawdziwy postęp.

Co z Hopperem?

Z wywiadu możemy się też dowiedzieć, co będzie działo się z Hopperem i jak będzie się rozwijała relacja Joyce (Winona Ryder) z Murray’em (Brett Gelman), tak że zerknijcie koniecznie do tego artykułu. Biorąc pod uwagę to wszystko i sposób, w jaki Finn opowiada o nowym sezonie, z pewnością jest na co czekać.

Stranger Things 4 | From Russia with love… | Netflix

Źródło: Polygon

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Komentarze (0)
arrow
Hongkong: Disney+ usunął odcinek "Simpsonów" krytykujący Chiny