Wykop

Ciemna czekolada nie dla białych Polaków! Kinderki to czysta propaganda

Źródło zdjęć: © Wykop, Twitter
Anna RusakAnna Rusak,25.11.2021 14:15

Ukryty przekaz Kinderków rozpracowany przez wykopowiczów. Już nigdy nie spojrzycie na białą czekoladę w ten sam sposób.

Użytkownik Wykopu właśnie dokonał przełomowego odkrycia. Biała czekolada (btw. To wcale nie czekolada tylko cukier) jest biała, a mleczna czekolada jest ciemna. I co z tego – zapytacie?

A no jeśli jesteście PRAWDZIWYMI POLAKAMI to powinniście zauważyć, że to nawiązanie do ludzi o białym odcieniu skóry i ludzi o ciemnym odcieniu skóry. A jak wiadomo, ci pierwsi z tymi drugimi - jeśli są prawicowymi wykopkami - nie chcą mieć niczego wspólnego.

Prawda objawiona

Może tak jak ja, w dzieciństwie żyliście w głębokiej nieświadomości. Musicie jednak wiedzieć, że przez ten cały czas, gdy beztrosko jedliście Kinder Niespodzianki i Kinderki, byliście podprogowo ideologizowani. Połączenie ciemnej i białej czekolady, to ukryty, ideologiczny przekaz i nawet reklamy dla dzieci przemycają takie obrazoburcze obrazki!

trwa ładowanie posta...

Co gorsza, według niektórych, zachęcają one do "mieszanych" związków. Nie wiem, czy wiecie, ale czekolada to facet, mleko to kobieta, a razem tworzą taką dwukolorową czekoladkę. To ewidentna zachęta do wiązania się z osobami mającymi inny odcień skóry.


"Bo nie rozumiesz całego podłego przekazu podprogowego! Czekolada to facet, mleko to kobita. Robią tak żeby znormalizować mieszane związki, a potem głupie Julki parzą się z ciapatymi! Przecież to oczywiste, aż prawda wali w łeb!"

trwa ładowanie posta...

Panie ministrze, proszę się tym poważnie zainteresować! Może warto by było wprowadzić jakiś zakaz sprzedawania ciemnych czekolad? No bo o dystrybuowaniu Kinderków czy czekolad mieszających oba odcienie, to już na pewno nie może być w takim "białym" kraju jak my mowy!

Aha, a w ogóle to wszystko zaczęło się od teledysku Tribbs do singla "Bal wszystkich świętych", w którym występuje ciemnoskóry mężczyzna. Bardzo logiczne to połączenie tego obrazka z Kinderkami, czekoladą i mlekiem, prawda?

Tribbs - Bal wszystkich świętych

Teraz chwila powagi

Trochę przerażające, że niektórzy nawet w zwykłej czekoladzie doszukują się jakiś podtekstów. Jesteśmy zdecydowanie za tym, żeby zostawić czekoladę w spokoju. Jeśli jednak jesteście ultraprawicowymi hejterami ciemnej czekolady, to po prostu kupujcie tylko białą. A i ważna sprawa – przypominam przy okazji, że używanie słowa murzyn jest niepoprawne i mówi o tym nawet Rada Języka Polskiego.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 8
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 2