Hunter Schafer

Hunter Schafer w wywiadzie przyznaje, że praca nad "Euforią" pomogła jej przetrwać depresję

Źródło zdjęć: © Instagram.com, ID, Hunter Schafer
Anna RusakAnna Rusak,24.02.2022 13:00

Hunter Schafer opowiedziała o swoim najgorszym momencie depresji i przyznała, jaką rolę w tym wszystkim odegrała praca nad "Euforią": "Byłam w okropnie trudnym miejscu".

Jesteśmy już na ostatniej prostej nowego sezonu "Euforii". Przed nami jeszcze ostatni odcinek, ale to oczywiście nie oznacza, że opuszczamy już naszych ulubionych aktorów i aktorki.

Hunter Schafer udzieliła ostatnio wywiadu magazynowi "ID". Aktorka wzięła udział w sesji dla marcowego wydania tego magazynu, który poświęcony jest odmiennym typom sylwetek ("Vogue" możesz się uczyć) i opowiedziała o tym, czym była dla niej praca na planie drugiego sezonu serii.

trwa ładowanie posta...

Schafer i depresja

Schafer podczas wywiadu odniosła się do specjalnego odcinka "Euforii", który został wypuszczony między sezonami. Przyznała, że zajmuje on specjalne miejsce w jej sercu, bo właśnie w tym okresie wychodziła z najgorszego momentu depresji.


Byłam w okropnie trudnym miejscu, wiesz, to było lato 2020 roku. Wychodziłam z prawdopodobnie najgorszej depresji, jaką kiedykolwiek miałam, i potrzebowałam miejsca, w którym mogłabym umieścić całą tę energię.

Aktorka dodała, że praca nad postacią Jules w pewnym sensie "stała się dla niej kołem ratunkowym". Dzięki niemu mogła zagłębić się w postać i oderwać swoje myśli. Oczywiście istotne w tym wszystkim było też to, że znaczna część tego odcinka zgłębiała odczucia nastoletniej, transpłciowej dziewczyny.

trwa ładowanie posta...

Schafer w "ID"

Warto też oczywiście zwrócić uwagę na sesję Schafer i resztę wywiadu z "ID". Aktorka mówi tam m.in. o tym, że jest zaszczycona rolą aktywistki na rzecz osób transpłciowych i cieszy się, że w "Euforii" w końcu pokazano, co tak naprawdę dzieje się w głowach młodych osób trans.


To była naprawdę dobra okazja, aby pokazać to g*wno, którego wcześniej nie było w telewizji, ukazujące to, co poza rozmyślaniami typu: "Och, boję się, co ludzie pomyślą, bo jestem trans" kryje się w głowach osób trans. Coś prawdziwego, duchowego, filozoficznego... Kim jestem? Co to wszystko znaczy?

Polecamy wam oczywiście resztę wywiadu. Schafer co prawda nie zdradza tam, co dzieje się między nią a Fikem, ale kto wie, może kolejne wywiady przyniosą nam jakieś rozwiązanie tej zagadki?

Źródło: ID

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 2
  • emoji kupka - liczba głosów: 3