popkultura
Netflix w grudniu pełen premier. Co warto zobaczyć?
Euforia

Jules i Nate z "Euforii" nienawidzą się tak bardzo, że przestali rozmawiać? Schafer odobserwowała go na insta

Źródło zdjęć: © HBO, Euforia
Anna RusakAnna Rusak,04.02.2022 14:03

Czyżby bohaterowie "Euforii" nie lubili się tak bardzo, że aż poprosili twórcę o to, by nie dawał im żadnych wspólnych scen? Jak wygląda relacja miedzy serialowym Natem i Jules poza ekranem?

bGxPTAoP

Drugi sezon "Euforii" wciąż trzyma poziom, a z każdym kolejnym odcinkiem pojawiają się nowe teorie spiskowe dotyczące bohaterów. Czwarty odcinek wyjątkowo rozgrzał fanów, bo po jego emisji w sieci pojawiło się naprawdę mnóstwo ciekawych przypuszczeń.

Jedno z nich dotyczy Jacoba Elordi, grającego Nate’a i Hunter Schafer, grającej Jules. Fani przypuszczają, że ta dwójka w rzeczywistości, delikatnie mówiąc, po prostu za sobą nie przepada.

Hunter Schafer i Jacob Elordi nie lubią się tak bardzo, że nie chcieli mieć wspólnych scen?

Zaznaczmy na początku, że do skomplikowanej relacji miedzy Natem i Jules z pierwszego sezonu twórcy jeszcze nie wrócili. Fani przypuszczają jednak, że to wszystko przez to, że aktorzy odgrywający te role po prostu nie chcieli występować we wspólnych scenach w drugim sezonie "Euforii".

bGxPTAoR

Jeszcze podczas kręcenia pierwszego sezonu "Euforii" Jacob miał twierdzić, że to z Hunter najlepiej spędza mu się czas i to właśnie ją z całej obsady lubi najbardziej. Teraz relacja między tą dwójką ma wyglądać zupełnie inaczej.

trwa ładowanie posta...

Teorie fanów na temat Schafer i Elordi’ego

Fan na Reddicie podzielił się swoją teorią, według której Schafer i Elordi mieli się pokłócić i w konsekwencji odmówić kręcenia kolejnych wspólnych scen w drugim sezonie. W październiku 2019 roku na froncie Jacob-Hunter nagle zrobiło się cicho.

bGxPTAoT

Fani oczywiście przypuszczają, że między aktorami musiało dojść do jakiegoś mocnego spięcia. I to na tyle poważnego, że Schafer przestała obserwować aktora na Instagramie. Wszyscy wiemy, że to raczej nie wróży niczego dobrego, prawda?

trwa ładowanie posta...

Jules miała być Cassie?!

Pojawiło się nawet przypuszczenie, że to, co teraz dzieje się między Cassie (graną przez Sydney Sweeney) a Natem miało tak naprawdę przedstawiać historię Jules i Nate’a. Jak możecie się domyślić, większość fanów nie jest tym faktem pocieszona.

trwa ładowanie posta...

W każdym razie to oczywiście tylko teoria i może absolutnie nie mieć niczego wspólnego z rzeczywistością. Wiemy jednak, że reżyser "Euforii" uważnie słucha potrzeb swoich aktorów i aktorek, więc nie bylibyśmy też zdziwieni, gdyby okazało się, że Hunter i Jacobs rzeczywiście poprosili go o taką przysługę. W takim wypadku chyba najważniejsze pytanie brzmi: o co tak naprawdę im poszło?

Źródło: https://www.reddit.com/r/euphoria/comments/nteiy6/hunter_schafer_and_jacob_elordi_drama/, yourtango.com

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Czy będzie drugi sezon "Wednesday"? Jennna Ortega komentuje