popkultura
"Need for Speed: Unbound". Powrót do korzeni w zupełnie nowym stylu [WYWIAD]
Euforia

Ta postać z "Euforii" musiała umrzeć. Fani twierdzą, że było to wiadome od samego początku

Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
Anna RusakAnna Rusak,02.03.2022 14:41

"Euforia" skończyła się śmiercią jednej z postaci. Czy można to było przewidzieć? Niektórzy fani twierdzą, że twórcy zostawili nam pewne wskazówki już w pierwszym odcinku serialu.

bGxsxOeX

Ostatni odcinek "Euforii" już za nami! Jak już pewnie wiecie, sporo się w trakcie tego sezonu wydarzyło, ale kto z nas przypuszczał, że jedna z postaci serialu umrze? Cóż, niektórzy fani twierdzą, że było to wiadome właściwie od pierwszego odcinka tej serii.

Uwaga poniżej znajdziecie spoilery, więc jeśli nie oglądaliście finałowego odcinka, to nie czytajcie dalej!

bGxsxOeZ

Było wiadomo, że umrze

Śmierć Popielnika była dla nas wszystkich chyba dość sporym zaskoczeniem. Szczególnie, że fani w swoich teoriach przypuszczali, że jeśli ktokolwiek straci życie w tym sezonie, to będzie to Fez.

Okazuje się jednak, że już pierwszy odcinek "Euforii" zostawił nam kilka wskazówek. Jeśli dobrze pamiętacie, wszystko zaczęło się właśnie od krótkiej historii z życia Feza i Popielnika. Dowiedzieliśmy się m.in. jak trafił on pod jego opiekę.

bGxsxOfb

Rue w trakcie tej opowieści mówi w pewnym momencie: "Popielnik był jego bratem. Kochał go jak brata". Te dwa zdania są wskazówką dla fanów. Twierdzą, że użycie czasu przeszłego w tym zdaniu było jednoznaczną przesłanką - Popielnik musiał umrzeć.

Niektórzy nie byli do końca przekonani co do tej teorii. Twierdzili, że Rue zawsze opowiada w czasie przeszłym, ale inni szybko sprostowali, że postać robi to tylko wtedy, gdy mówi o wydarzeniach, które miały już miejsce, a nie o związkach czy faktach. Gdyby Popielnik żył, Rue powiedziałaby prawdopodobnie: "Popielnik jest jego bratem".

trwa ładowanie posta...

Historia zatoczyła koło

Część osób twierdziła też, że skoro relacja Feza i Popielnika była głównym tematem pierwszego odcinka "Euforii", to w ostatnim też musiało się coś w niej wydarzyć. Podpowiedzią miała być też scena, w której widzimy uraz głowy Feza. Twarz, która wyświetla się wtedy na ekranie miała przypominać twarz Popielnika.

trwa ładowanie posta...

Cóż, żadna teoria fanów nie sprawi, że Popielnik wróci do serialu, ale trzeba przyznać, że wskazówki zostawione przez twórców umknęły pewnie większości z nas. W każdym razie wciąż mamy więcej pytań niż odpowiedzi. Ciekawe, czy 3 sezon coś w tej sprawie zmieni...

Źródło: Buzzfeed

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Zbita Filiżanka na YouTube. Stereotypy, obrażanie i szurowanie