Caroline Derpienski idzie na wojnę z Krzysztofem Stanowskim

Caroline Derpienski na wojnie ze Stanowskim. Jest skłonna zapłacić fortunę

Źródło zdjęć: © AKPA / AKPA
Weronika Paliczka,
23.02.2024 12:45

Medialny konflikt między Caroline Derpienski i Krzysztofem Stanowskim przybiera na sile. Modelka jest skłonna zapłacić duże pieniądze temu, kto dostarczy jej dowody obciążające dziennikarza. Powiedziała nam, w jakim przedziale finansowym oscyluje nagroda.

Dziennikarz i założyciel Kanału Zero w styczniu udał się do Miami, aby poznać życie Caroline Derpienski i zrobić na jej temat materiał. Dziennikarz założył, że powstanie kolejny film pokroju tego, w którym wyjaśnia sprawę aktorki Natalii Janoszek.

Stanowski spędził z Caroline kilka dni. W tym czasie nakręcił ponad dwugodzinny film, w którym główną gwiazdą miała być modelka. Tak się jednak nie stało, bo uwagę dziennikarza przykuł partner celebrytki, Krzysztof Porowski. Zdaniem Stanowskiego to właśnie "latynoski kochanek" stoi za sławą influencerki. To on wymyśla jej pomysły na kolejne akcje mające zwiększyć sławę kobiety.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

DZIENNIKARSKIE ZERO: CAŁA PRAWDA O DERPIENSKI

Caroline Derpienski odpowiada Krzysztofowi Stanowskiemu

Po filmie Krzysztofa Stanowskiego Caroline Derpienski zaczęła publikować niepokojące wpisy na Instastory. Zdaniem modelki dziennikarz zlecił jej zabójstwo, którego miała dokonać bułgarska mafia. Sprawa wydaje się poważna, a zagrożone miały być także babcia i matka kobiety. Aby zadbać o swoje bezpieczeństwo, przed przyjazdem Stanowskiego Caroline poinformowała o jego obecności lokalną policję - tak przynajmniej twierdzi influencerka.

Caroline zapowiedziała walkę o dobre imię, dlatego poprosiła o pomoc internautów. Kobieta wydała oficjalne oświadczenie, w którym poinformowała, że Stanowski miał się do niej zalecać, a jego zachowanie można uznała za molestowanie.

Modelka zasugerowała, że groźby były skierowane także w kierunku Natalii Janoszek. Caroline Derpienski zapowiedziała walkę o dobre imię. W tym celu napisała na Instastory, że szuka informacji pogrążających Krzysztofa Stanowskiego. Modelka napisała, że jest w stanie zapłacić dużo.

Caroline Derpienski szuka haków na Stanowskiego

Redakcja Vibez poprosiła Caroline Derpienski o komentarz w sprawie.

Weronika Paliczka: Kiedy można spodziewać się materiału o Krzysztofie Stanowskim?

Caroline Derpienski: - Na pewno taki materiał będzie do końca września, ponieważ czasochłonne jest dotarcie do wszystkich potrzebnych osób i zebranie dowodów, montaż itd.

Ile zamierzasz zapłacić za dostarczone materiały na niego?

- Od kilku tys. do nawet kilkudziesięciu tys. zł.

Jak mocne są materiały na Stanowskiego i co zawierają?

- Nie mogę odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ "podałabym na talerzu" informacje, które mają być w materiale.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

OFICJALNE OŚWIADCZENIE W SPRAWIE STANOWSKIEGO

Krzysztof Stanowski odpowiada na zarzuty

Krzysztof Stanowski zażartował z oskarżeń Caroline Derpienski. Dziennikarz zasugerował, że są to wywody spowodowane alkoholem. Jako uzasadnienie podał późną godzinę, o której modelka dodawała Instastory. Nie spodobało się to Caroline, która Instagramie napisała: "Ale z ciebie gnida, Stanowski. Sądzisz innych według siebie. Nie próbuj mnie dyskredytować jako osoby alkoholowo! Nie mogę spać po rewelacjach, jakie mi zgotowałeś! Nie potrzeba tutaj alkoholu, aby widzieć, jak złą osobą jesteś!".

Stanowski odniósł się do artykułu Pudelka na temat oskarżeń Caroline. W dłuższym wywodzie opublikowanym na X dziennikarz napisał: "Karolinę nawet polubiłem i niezmiennie życzę jej spokoju. Po pierwszym materiale, sobotnim, który był znacznie ostrzejszy, wymieniliśmy kilka wiadomości w pozytywnej atmosferze. Nie wiem, co się później wydarzyło i jeśli nie ma to nic wspólnego z jakimiś substancjami, to jest to bardzo niepokojące. Tym bardziej życzę zdrowia, spokoju i satysfakcji"

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 6
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 87
  • emoji smutek - liczba głosów: 4
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 24
Real Miami,zgłoś
Razem kombinuja zeby zarobić na waszej naiwności. Ignorujcie.
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się
Ludzie wierzą w Stanowskiego jak w Boga, jestem ciekaw co z tego wyjdzie
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się
Tadeusz,zgłoś
Z tego się robi super ciekawa sprawa. Stanowski już sobie myślał, że zmiecie tą panią, jak to zrobił ze Stanoszek a tu nic z tych rzeczy. Jeszcze przez będzie mieć kłopoty.
Odpowiedz
3Zgadzam się22Nie zgadzam się
zobacz odpowiedzi (1)
Zobacz komentarze: 21