Camila Cabello nagrała UFO

Camila Cabello twierdzi, że nagrała UFO. "Kosmici mi pozwolili"

Źródło zdjęć: © Vibez.pl / Canva, YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,18.10.2022 16:30

Camila Cabello wystąpiła w programie "The Tonight Show", w którym ujawniła się jako wielbicielka zjawisk nadprzyrodzonych. Artystka zaprezentowała nagranie mające przedstawiać UFO. Kosmici musieli się bardzo śpieszyć, bo pokazali się jedynie na ułamek sekundy.

Kryzys klimatyczny, inflacja, nierówności społeczne. Są to ważne sprawy, ale - bądźmy szczerzy - wszystkie one blakną w cieniu największej zagadki ludzkości. Czy kosmici istnieją naprawdę? Tak. Istnieją. Przynajmniej tak uważa aktorka i piosenkarka Camila Cabello, która miała spotkać na żywo przedstawicieli pozaziemskiej cywilizacji.

Camila Cabello i spotkanie z UFO

25-letnia artystka była gościnią Jimmy'ego Fallona w programie telewizyjnym "The Tonight Show". Opowiedziała historię z wyjazdu z rodzicami do Chile w Ameryce Południowej. Camila wierzy, że w trakcie spaceru po górach ona i jej krewni mieli styczność z latającymi spodkami.

Camila pokazała fragment nagrania z wycieczki. Widzimy na nim rodziców artystki pozujących na tle gór. Na spowolnionym filmie coś z ogromną prędkością przelatuje nad bliskimi Camili. Trudno stwierdzić, co to jest, ale piosenkarka twierdzi, że jest to pojazd kosmitów. Wyklucza, że mógłby to być ptak lub cokolwiek innego.

Camila przyznała, że była bardzo sceptyczna, natomiast jej rodzice są miłośnikami dokumentów o UFO. - Ludzie, myślę, że obcy mogli mi pozwolić, bym zobaczyła UFO, bo nie jestem kimś, kogo łatwo do czegoś przekonać, która bardzo szuka czegoś takiego - powiedziała artystka. Fallon zapewnił potencjalnych widzów spoza Ziemi, że "kocha obcych", choć wątpi, że są widzami jego programu.

Camila Cabello Shares Footage of a UFO and Grills Jimmy on His Beard | The Tonight Show

Demi Lovato też widziała UFO. Podobno

Camila to nie jedyna celebrytka, która publicznie podzieliła się wrażeniami po rzekomym spotkaniu z UFO. Piosenkarka Demi Lovato również miała spotkać przybyszów spoza Ziemi. Jeśli chcecie wiedzieć więcej na ten temat, przeczytajcie tekst mojej redakcyjnej koleżanki.

W maju tego roku amerykański Kongres po raz pierwszy od ponad pół wieku przeprowadził publiczne przesłuchanie na temat niezidentyfikowanych zjawisk lotniczych. Przedstawiciele Pentagonu zaprezentowali odtajnione fotografie i nagrania dotyczące incydentów z udziałem UFO. W lipcu Pentagon powołał Biuro ds. rozwiązywania anomalii we wszystkich domenach (AARO), którego członkowie zajmują się badaniem niewyjaśnionych zjawisk.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1