Czy nowa piosenka

Camila Cabello z nową piosenką. Nawiązuje do Shawna Mendesa?

Źródło zdjęć: © Camila Cabello, Instagram - Shawn Mendes / Canva, Instagram
Natalia Witulska,
20.04.2023 12:30

Camila Cabello i Shawn Mendes wrócili do siebie. Potwierdzili to na Coachelli. 19 kwietnia piosenkarka udostępniła na Instagramie fragment nowej piosenki. Wydawać się może, że nawiązuje w nim do spotkania z ukochanym na festiwalu.

Fani Camili Cabello i Shawna Mendesa mają powody do świętowania. Parę przyłapano na całowaniu i przytulaniu się podczas koncertów na festiwalu Coachella. Miłość między młodymi artystami najprawdopodobniej zakwitła na nowo.

Nowa piosenka Camili Cabello

Gdy na TikToku viralowe zrobiły się nagrania, na których piosenkarze całują się i przytulają, internet zawrzał. Sporo użytkowników mediów społecznościowych oskarżyło parę o ustawianie związku pod PR. Większość fanów wierzy jednak w prawdziwe uczucie między artystami i broni ulubionej pary.

trwa ładowanie posta...

19 kwietnia Camila Cabello udostępniła na Instagramie fragment nowej piosenki. Można w nim usłyszeć nawiązanie do ukochanej osoby oraz tego, czy pojawi się na festiwalu Coachella. Fani zalali post piosenkarki komentarzami związanymi z Shawnem Mendesem oraz ich pocałunkami na koncertach.

trwa ładowanie posta...

Wielbiciele CamiliShawna doszukali się również znaczenia w opisie zdjęcia na Instagramie artystki. "4.12" ma według nich nawiązywać do środy przed pierwszym weekendem Coachelli.

trwa ładowanie posta...

A wy jak myślicie? Między piosenkarzami jest prawdziwe uczucie? My na pewno życzymy im dużo szczęścia i miłości.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 126
  • emoji ogień - liczba głosów: 125
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 1