Podczas koncertu Taylor Swift zauważono tajemnicze światła

UFO? Nie, to tylko Taylor Swift gra koncert

Źródło zdjęć: © vibez.pl / Facebook - Taylor Swift
Maja Kozłowska,
18.04.2023 10:00

Taylor Swift jest w trakcie trasy koncertowej The Eras Tour. Występy przygotowano z takim rozmachem, że efekty świetlne wyglądają jak niezidentyfikowane obiekty latające.

Taylor Swift po długiej przerwie i okresie wydawania starych albumów w odświeżonych wersjach (ze względu na utratę praw autorskich do oryginałów), wróciła z nową muzyką. Płyta "Midnight" ukazała się w październiku zeszłego roku, a wkrótce stało się to, na co czekali wszyscy Swiftie (fani piosenkarki - przyp. red.) - Taylor ruszyła w trasę koncertową.

The Eras Tour to gigantyczny projekt: ponad trzygodzinny występ, 44 utwory na setliście. Niemała gratka dla fanów, którzy mogą usłyszeć na żywo piosenki prawie ze wszystkich albumów artystki. Nie zabrakło tam klasyków, jak "Fearless", "Shake It Off" czy "I Knew You Were Trouble", pojawiło się też sporo numerów z premierowego "Midnights", a nawet perełka ze "Speak Now"

Taylor Swift gra koncert, mieszkańcy Tampy widzą UFO

Podczas koncertu Taylor w Tampie w stanie Floryda doszło do nieoczekiwanego zdarzenia. Mieszkańcy zaobserwowali na niebie dziwne błyski, które wzięli za zwiastun obcej cywilizacji.

Pojawienie się rzekomego UFO zbiegło się w czasie z wykonaniem przez Taylor piosenki "All To Well".

All Too Well (10 Minute Version) (Taylor's Version) (From The Vault) (Lyric Video)

Szybko okazało się, że domniemany obiekt latający to tak naprawdę... efekty świetlne. Rozmach potężny, skoro lokalsi wzięli je za UFO.

Taylor Swift niestety nie wystąpi w Polsce podczas The Eras Tour. Fanom znad Wisły pozostaje wybrać się na jej zagraniczne koncerty i z płaczem wspominać niedoszłego Open'era 2020, na którym miała wystąpić jako headlinerka.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0