Friz złamał zęba

Friz złamał zęba na planie teledysku do "Vanillii". Reakcja Wersow bezcenna

Źródło zdjęć: © Vibez / YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,12.08.2022 15:00

Przemek Pro, producent muzyczny, opublikował relację z kręcenia teledysku do utworu "Vanilla". Z nagrania dowidzieliśmy się, że Friz miał na planie wypadek. Poznajcie szczegóły.

Friz, jeden z największych polskich influenserów, nawiązał współpracę z producentem muzycznym -  Przemkiem Pro. Panowie, zainspirowani popularnością tiktokowego motywu plaży w Stegnie, nagrali utwór "Vanilla". Utrzymana w humorystycznym tonie piosenka opowiada o nieszczęśliwej miłości. Klip do tego wakacyjnego numeru zadebiutował na YouTube 4 sierpnia. W tydzień od premiery teledysk zdobył 4 mln wyświetleń! To hit lata 2022 roku.

Przemek Pro opublikował filmik, na którym oglądamy od kulis proces powstawania utworu i teledysku "Vanilla". Internauci zwracają uwagę, że od Friza i Przemka bije niesamowita energia. Twórcy powinni nagrywać ze sobą częściej. Z nagrania dowiadujemy się, że podczas kręcenia teledysku nie wszystko poszło zgodnie z planem. Friz musiał zrobić przerwę, bo... złamał zęba.

FRIZ x PRZEMEK.PRO - VANILLA (STEGNA)

Friz złamał zęba na planie teledysku do piosenki "Vanilla"

Wystylizowani na gwiazdy rocka Friz i Przemek skakali po scenie. W pewnym momencie Karol uderzył szczęką w mikrofon. Operator uchwycił ten moment. Na nagraniu widzimy, że Friz skrzywił się z bólu i przerwał nagranie. - Ja nie wiedziałem, co się stało. Karol po prostu przestał śpiewać - relacjonuje Przemek Pro.

Z filmu możemy wywnioskować, że Friz złamał jeden z siekaczy. Influencer niechętnie pokazywał złamanego zęba do kamery. Podejrzewam, że nie chciał, aby internauci wykorzystali to w memach.

Wersow była w szoku

Friz podszedł do sytuacji z dystansem. Influencer chwalił się złamanym zębem znajomym i nagrywał ich reakcję. Najlepsza była mina narzeczonej Friza - Wersow. Kiedy Karol połączył się z nią na wideorozmowie, Weronika zaniemówiła: - O Jezus Maria, co ty zrobiłeś? - powiedziała po dłużej chwili, a potem pocieszyła Friza: - No nic, trudno, się naprawi.

Karol chciał prowizorycznie przykleić zęba klejem, ale porzucił ten pomysł. Pojechał do stomatologa, który błyskawicznie naprawił zęba. Zabieg trwał 40 minut. Koszt? - Ząb na fakturę, to koszt klipu - powiedział Friz.

FRIZ STRACIŁ ZĘBA NA KLIPIE VANILLA

Rozwijaj swoje pasje z Bankiem Pekao S.A., bo jak nie teraz to kiedy?
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 23
  • emoji ogień - liczba głosów: 5
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 16
  • emoji smutek - liczba głosów: 8
  • emoji złość - liczba głosów: 3
  • emoji kupka - liczba głosów: 9