Tribbs oferuje pomoc Gosi Dziedzic

Tribbs oferuje pomoc Gosi Dziedzic! Sarusia55 zarobi na remiksie "Stegny"?

Źródło zdjęć: © Vibez.pl / TikTok
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,02.08.2022 14:45

Gosia Dziedzic nagrała viralowy utwór o wakacjach w Stegnie. Mikołaj Trybulec, znany jako Tribbs, wykorzystał piosenkę i zrobił z niej remiks. - Oddam pełnię zarobku z tego utworu dla pani Gosi - zadeklarował producent. Warto pochwalić ten gest!

Lato 2022 roku to ogromny wzrost popularności nadmorskiej miejscowości Stegna. Do wypromowania tej lokalizacji przyczyniła się sarusia55. Pod tym pseudonimem na TikToku ukrywa się Iwona Gosia Dziedzic. Kobieta nagrała krótką relację z pobytu na plaży w Stegnie. Jej filmik stał się nieprawdopodobnie popularny w internecie. Na TikToku wygenerował wiele milionów wyświetleń.

Sarusia55 zyskała status gwiazdy internetu. W odpowiedzi na wsparcie płynące od fanów zaczęła nagrywać filmy z podziękowaniami i autorskie piosenki. Jeden z utworów Gosi wykorzystał producent muzyczny Tribbs. Artysta nagrał humorystyczny remiks, a efektem końcowym pochwalił się w mediach społecznościowych.

trwa ładowanie posta...

Viralowe nagranie o Stegnie nie uszło uwadze Friza. Karol Wiśniewski przygotował we współpracy z Przemkiem Pro piosenkę o wakacjach w Stegnie. Utwór Friza znamy jedynie we fragmencie, który influencer zajawił na Instagramie.

Przemek Pro - Poznałem Cię Na Plaży w Stegnie [CAŁA PIOSENKA]

Sarusia55 prosi o pieniądze za swoją piosenkę

Sarusia55 dowiedziała się o utworach Friza i Tribbsa. Wezwała internetowych twórców, aby podzielili się z nią zyskami z piosenki.

Chciałabym mieć korzyści z tej piosenki, jeśli można. Na konto w Paypal, które mam. Będę bardzo wdzięczna. Zapraszam panów Friz i Tribbs o to, żeby uznali moje prawa autorskie, bardzo proszę, ponieważ są to moje prawa autorskie - powiedziała Gosia.

trwa ładowanie posta...

Tribbs oferuje pomoc Gosi Dziedzic

Tribbs odpowiedział na apel użytkowniczki sarusia55. Producent wytłumaczył, że wykonał remiks dla zabawy. Jeśli utwór oficjalnie się ukaże, Tribbs przekaże zyski z dzieła dla Gosi.

- Chciałem wam podziękować za to, w jaki pozytywny sposób odebraliście remiks "Stegny", który zrobiłem kilka dni temu - powiedział Tribbs. - Muszę przyznać szczerze, że jest mi ogólnie dosyć przykro. Myślałem, że robiąc ten remiks, robię miły gest i to będzie miła niespodzianka dla pani Gosi i bardzo się ucieszy, jak zobaczy pełny utwór z pełną produkcją i nastrojonymi wokalami. Nigdy nie negowałem autorstwa pani Gosi do tego remiksu i nie czerpałem żadnych korzyści finansowych. To była dla mnie taka śmieszna akcja, która nabrała dziwnego echa - dodał.

- Chciałem wam powiedzieć, że jeśli wyjdzie pełny utwór, to tylko za zgodą pani Gosi. Wcześniej mówiłem, że podzielimy się po równo, ale wiecie co, pomyślałem, że oddam pełnię zarobku z tego utworu dla pani Gosi, która jest osobą w potrzebie i przynosi nam uśmiech na TikToku codziennie. Mogę też pomóc zarejestrować ten utwór w ZAiKS-ie, no i ogólnie służę pomocą - zapewnił Tribbs.

trwa ładowanie posta...

Chwalimy Tribbsa za szybką reakcję i przyzwoite zachowanie wobec Gosi.

Czekamy, co zrobi Friz. Influencer szuka kontaktu do użytkowniczki sarusia55, aby dojść z nią do porozumienia w sprawie piosenki o Stegnie.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 9
  • emoji ogień - liczba głosów: 2
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 12
  • emoji smutek - liczba głosów: 3
  • emoji złość - liczba głosów: 5
  • emoji kupka - liczba głosów: 7