Budda wystartował z DOZELANDEM

Budda wystartował z DOZELANDEM. "Wpływ będzie miał każdy z was"

Źródło zdjęć: © YouTube
Konrad SiwikKonrad Siwik,11.04.2024 10:45

Motoryzacyjny youtuber Budda przy okazji premiery napoju energetycznego DOZE opublikował film, w którym pokazał DOZELAND. Młody filantrop zapowiedział, że to widzowie zdecydują, jak będzie wyglądać siedziba marki.

Napój energetyczny DOZE wskoczył na sklepowe półki w Żabce. Fani Buddy dzielą się już opiniami na temat smaku czy ceny nowego energetyka. Tymczasem Kamil Labudda wrzucił na swój kanał na YouTubie film, w którym zaprezentował siedzibę marki. Zgodnie z zapowiedzią DOZELAND będzie wyjątkowym miejscem. Nie tylko ze względu na ogromny obszar czy masę atrakcji, ale także fakt, że to wierni fani Buddy zadecydują, jak będzie wyglądało.

Budda przedstawia DOZELAND

- Poznajcie DOZELAND. Określamy tak siedzibę marki DOZE. Znajdujemy się w woj. śląskim. Teren to 55 tys. m2 ziemi. Asfalt to na chwilę obecną prostokąt o pow. 8200 m², docelowo jednak 14 tys. przed nami. Ogromny budynek mierzący 1600 m², który docelowo drugie tyle uzyska poprzez zagospodarowanie dachu. Hangary podzielone są na pięć stref, w tym część mieszkalną, garażową, mechaniczną oraz studyjną. Własne jezioro to również część DOZELANDU - przedstawia youtuber.

Całość ma być przepełniona dobrą zabawą, pięknym obrazkiem i masą narzędzi oraz miejsc, które pozwolą samej marce, ale również jej ambasadorom tworzyć możliwie jak najlepszy kontent dla polskiego YouTube'a

- zapowiedział Budda.

DOZELAND według zapowiedzi Buddy "będzie swego rodzaju placem zabaw i kopalnią kontentu, który będzie dla was publikowany". Można spodziewać się, że na całym terenie youtuber będzie organizował różne eventy dla swojej społeczności. A skoro ma być to przestrzeń dla wszystkich, również każdy będzie mógł mieć wpływ na jej zagospodarowanie. W tym celu youtuber opracował specjalny system, nad którym pracował przez pół roku ze swoim zespołem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Czarek Czaruje o walce z SZALONYM REPORTEREM, SEQUENTO, CLOUTMMA, ILUZJI i BIZNESIE

Budda: "Wpływ będzie mógł mieć każdy z was"

- Co ciekawe od sześciu miesięcy opracowujemy system, w którym na to, jak docelowo będzie wyglądała siedziba, wpływ będzie mógł mieć każdy z was. Cała inwestycja do dziś celowo ma jedynie wylany asfalt. System, o którym mówię, ma doprowadzić do finalnego etapu, dając wam możliwość wyboru. Decydować będziecie niejednokrotnie o wielu rzeczach poprzez głosowania czy konkursy. Od drobiazgów, takich jak kolor danego elementu, aż po strategiczne umiejscowienie kolejnych budynków, zabudowań czy przeszkód, które staną na DOZE'owym torze do driftu - wyjaśnia youtuber.

To pierwszy taki projekt na światowym YouTubie, gdzie to widzowie, tworząc markę za pośrednictwem zakupu puszek czy linii ubrań DOZE, mają realny wpływ na budowę tak olbrzymiej siedziby!

- podkreśla Budda.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

To największy Projekt w moim życiu... Poznajcie DOZE | Kupiliśmy siedzibę! | Linia produkcyjna itd..

Budda na koniec wyjaśnił, że każda puszka napoju będzie łącznikiem między DOZEM a tym, jak fani mogą pomóc budować DOZELAND. Można więc podejrzewać, że każdy, kto kupi energetyka od Buddy, będzie miał realny wpływ na tworzenie marki i jej siedziby.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 32
  • emoji ogień - liczba głosów: 3
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 17
  • emoji smutek - liczba głosów: 5
  • emoji złość - liczba głosów: 6
  • emoji kupka - liczba głosów: 137
drogo,zgłoś
drogo
Odpowiedz
3Zgadzam się1Nie zgadzam się
AnonimowyObserwator,zgłoś
Tak czytam te komentarze i mnie na śmiech bierze XD Większość komentujących wytyka że budda pralkę sobie buduje że budda na dzieciach zarabia że on się lansuje swoim życiem... Robi to co w tych czasach jest normalne czyli "sprzedaje się" pokazuje się udziela się coś sobą reprezentuje jest aktywny i dobrze niech się chłopakowi wiedzie a ci co najgłośniej krzyczą za pieniądze sami by wysoko dupę nadstawili tyle w temacie ....
Odpowiedz
15Zgadzam się6Nie zgadzam się
Martin93m,zgłoś
To jak będziesz potrzebował ludzi do swojego teamu to ja się chętnie zgłaszam
Odpowiedz
3Zgadzam się3Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 42