DOZE wjechał do Żabki

DOZE wjechał do Żabki. Ile kosztuje energetyk od Buddy?

Źródło zdjęć: © TikTok, YouTube
Konrad SiwikKonrad Siwik,08.04.2024 17:30

Według zapowiedzi Buddy premiera DOZE miała mieć miejsce w środę. Okazuje się jednak, że napój energetyczny wjechał nieco wcześniej na sklepowe półki w Żabce.

Motoryzacyjny youtuber Kamil Labudda "Budda" nie zwalnia tempa. I nie chodzi tylko o wściekle szybkie sportowe auta. Młody filantrop w zeszłym roku ogłosił start projektu DOZE. Niedawno mieliśmy szansę zobaczyć, jak wyglądają linie produkcyjne napojów energetycznych, witaminowych oraz supli. W końcu przyszedł czas na kolejny etap, czyli dostawę do sklepów.

Budda w zeszłym tygodniu udostępnił zdjęcia sugerujące nagrywanie reklamy DOZE bądź filmu na jego kanał, które zostały podpisane: "Widzimy się w sobotę o 14.00 na kanale. Za tydzień widzimy się w blisko 11 tys. sklepów". Wiadomość sugerowała, że DOZE Energy będzie dostępne w sklepach sieci Żabka, których według danych z dnia 6 stycznia 2024 r. jest w Polsce 10 018.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Czarek Czaruje o walce z SZALONYM REPORTEREM, SEQUENTO, CLOUTMMA, ILUZJI i BIZNESIE

Energetyk od Buddy wjeżdża do Żabki

Z zapowiedzi Buddy wynikało, że DOZE trafi do sklepów w środę 10 kwietnia. Okazuje się jednak, że dostawa do Żabki nastąpiła nieco wcześniej. I nic w tym dziwnego, w końcu produkt musi trafić do sklepów jeszcze przed oficjalną premierą. W niektórych lokalach sieci już teraz znalazł się napój energetyczny od Buddy w czarnej i białej puszce. Na TikToku pojawiło się pierwsze nagranie z wnętrza sklepu, na którym widać DOZE.

trwa ładowanie posta...

Według komentujących cena puszki o pojemności 250 ml wynosi 5,50 zł. Należy jednak podkreślić, że nie jest to oficjalna informacja.

DOZE to nie tylko napoje

Młody przedsiębiorca w jednym z wywiadów stwierdził, że DOZE będzie czymś więcej niż puszką z napojem. - DOZE to nie będą tylko napoje energetyczne. DOZE to zdecydowanie będzie coś większego. DOZE to będzie holding. Hasło marki DOZE "idea gives object personality", czyli "to pomysł nadaje przedmiotom osobowości". [...] To będzie szereg rzeczy, które dla naszych widzów będą tworzyły coś znacznie więcej niż puszka wypełniona wodą z dodatkami czy energetykiem, czy czymkolwiek innym. To będzie cała idea tego, co planujemy po prostu tworzyć - wyjaśnił youtuber.

Warto dodać, że Budda wjeżdza nie tylko w rynek napojów energetycznych. Youtuber niedawno ogłosił, że wspólnie z Golkowickim Hanem startują z marką SEVEN, która będzie oferowała kosmetyki samochodowe: - 1 czerwca będzie dla was launch SEVEN [...] Wypuszczamy dla was siedem kosmetyków samochodowych. Później wypuszczamy dla was siedem kolejnych produktów i później siedem kolejnych produktów i w efekcie końcowym będziemy mieli 777 - zapowiedział Budda.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 39
  • emoji ogień - liczba głosów: 17
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 23
  • emoji smutek - liczba głosów: 2
  • emoji złość - liczba głosów: 9
  • emoji kupka - liczba głosów: 124
Nigdy nie hejtu Buddy,zgłoś
Napój jest orzeźwiający i bardzo dobry bardzo dobry jest miód odczuwa się by go bardzo dobreże imię po smak czarnej herbaty
Odpowiedz
0Zgadzam się3Nie zgadzam się
Doze,zgłoś
Budda traci w oczach widzów z godziny na godzine
Odpowiedz
6Zgadzam się0Nie zgadzam się
afera,zgłoś
budda ukradł logo łapówka
Odpowiedz
3Zgadzam się1Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 36