Budda zapowiedział start marki SEVEN

Budda wjeżdża z nową marką. Zdradził, czym będzie SEVEN

Źródło zdjęć: © YouTube
Konrad SiwikKonrad Siwik,02.04.2024 18:30

Kamil Labudda nie zatrzymuje się w rozwijaniu swoich marek. Popularny youtuber motoryzacyjny w najnowszym filmie ogłosił powstanie nowego brandu SEVEN. Budda ogłosił również, kiedy nastąpi launch projektu oraz zdradził, co się za nim kryje.

Siódemka to szczęśliwa liczba nie tylko dla Oskara Szafarowicza, który 7 kwietnia z siódmego miejsca na liście PiS będzie kandydował ze swoimi siedmioma segmentami na radnego Warszawy. Kamil Labudda, znany w sieci jako Budda, o wiele wcześniej przyjął siódemkę za swoją szczęśliwą liczbę. Youtuber na przełomie ostatnich tygodni zdradził wiele szczegółów na temat DOZE.

Budda i Han startują z marką SEVEN

Okazuje się jednak, że marka napojów energetycznych, witaminowych i supli to nie ostatnie przedsięwzięcie Labuddy. W najnowszym filmie z zakupu Koenigsegga Jesko Budda zapowiedział start kolejnej marki, którą nazwał "SEVEN". W trakcie filmu Kamil udał się do jednej ze swoich baz, by pokazać auta, które znajdą się we flocie nowego brandu oraz swojego wspólnika, którym okazał się Golkowicki Han.

- To wszystko idzie do marki SEVEN, albowiem wspólnie z Hanem będziemy mieli dla was moi kochani kosmetyki samochodowe

- ogłosił Budda.

- 1 czerwca będzie dla was launch SEVEN, we współpracy z tym oto człowiekiem, czyli taki deal łączony Han x Budda. Wypuszczamy dla was siedem kosmetyków samochodowych. Później wypuszczamy dla was siedem kolejnych produktów i później siedem kolejnych produktów i w efekcie końcowym będziemy mieli 777 - wyjaśnił youtuber.

- Han właśnie został oficjalnie moim wspólnikiem

- podkreślił Budda.

Witamy: Koenigsegg Jesko! - 7 dni, 7 tematów, Aventadory, Supry i inne przygody…

Flota aut marki "SEVEN"

Do promocji nowej marki SEVEN zostaną wykorzystane sportowe auta - każde z "SEVEN" w rejestracji. Czołowym samochodem będzie Lamborghini Aventador, które Budda odkupił od swojego byłego wspólnika Mariusza Olejnika, znanego również jako Jose Kolekcjoner.

- Już wiecie, do czego jest nam Aventador. Tych samochodów będzie znacznie więcej. No i jeszcze jedna niespodzianka jest taka, że targa, której wycinaliśmy dach, czyli nowa Toyota Supra targa z Liberty Walkiem również będzie w SEVEN - przekazał Budda.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Czarek Czaruje o walce z SZALONYM REPORTEREM, SEQUENTO, CLOUTMMA, ILUZJI i BIZNESIE

Oprócz wspomnianych Lamborghini Aventador i Toyoty Supry do floty SEVEN dołączą także Nissan GT-R i zmodyfikowana przez Hana Toyota Yaris. Zgodnie z zapowiedzią Buddy wszystkie samochody będą wyposażone w pakiety poszerzeń.

- Wszystkie samochody, jakie będą we flocie SEVEN, które będziecie mogli widzieć na eventach, które będziecie mogli zobaczyć, na których będziemy robić materiały wideo itd., to będą tylko i wyłącznie samochody z bodykitami. Nie będzie tam żadnego seryjnego auta - zapewnia Budda.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 5
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 8
  • emoji smutek - liczba głosów: 3
  • emoji złość - liczba głosów: 3
  • emoji kupka - liczba głosów: 64
ARCiI,zgłoś
Duży szacunek dla, za pracę i dążenie do celu przy czym mam nadzieję mobilizuje młodych ludzi do wiary i oodążaniem za marzeniami. Ciężką pracą się opłaca a profity przychodzą po czasie. Pozdrawiam.
Odpowiedz
2Zgadzam się4Nie zgadzam się
Ulejno,zgłoś
Widać że młody ale też ambitny i pracowity. Obserwuję Go od jakiegoś czasu, wnucz Mam dla Buddy przesłanie, jestem wiekowy ale niech robi to co daje Mu frajdę i niech nie bierze do siebie tyłu negatywnych recenzji. A piszą przeważnie Ci co zazdroszczą innym. Pozdrawiam rocznik 54.
Odpowiedz
8Zgadzam się13Nie zgadzam się
Buahahaha,zgłoś
Następny oszust co przez FB wyciąga dane naiwnych
Odpowiedz
26Zgadzam się6Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 7