Budda o siedzibie marki

Budda ujawnił plany dotyczące siedziby marki. "Widzowie będą decydować"

Źródło zdjęć: © YouTube
Konrad SiwikKonrad Siwik,21.03.2024 12:15

Kamil Labudda, znany jako motoryzacyjny guru Budda, w ostatnim wywiadzie zdradził kulisy powstania filmu "Budda. Dzieciak '98", odniósł się do afery z MGP Garage oraz rozwinął wizję siedziby kanału i marki. "Moi widzowie będą mieli wpływ na to, jak to miejsce będzie wyglądać" - zapewnia Budda.

Po wybuchu afery z MGP Garage wiele oczu skierowało się w stronę Buddy. Youtuber w przeszłości współpracował z Bartłomiejem Glinkowskim z MGP Garage, któremu obecnie zarzuca się liczne oszustwa. Sprawę nagłośnił niedawno Szalony Reporter. Budda raczej stroni od wywiadów z tradycyjnymi mediami, ale najwyraźniej cała sytuacja skłoniła go do rozmowy z RMF MAXX. Podczas dyskusji youtuber zdradził również kulisy powstania filmu "Budda. Dzieciak '98". Co jednak najbardziej interesujące rozwinął on wizję siedziby kanału i marki.

W kontekście kontrowersji związanych z MGP Garage Budda nie unika odpowiedzialności, deklarując: - Jeżeli oznaczałem kogoś kiedykolwiek i ten ktoś przekierował moich widzów i ktoś stracił chociaż złotówkę, to tak jak powiedziałem, biorę to na klatę, biorę to na siebie, po prostu wyrównuje te straty - zapewnił Budda.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

BUDDA. DZIECIAK '98 | Oficjalny zwiastun | Kino Świat

Jednym z głównych punktów rozmowy było również zapowiedziane dzieło filmowe "Budda. Dzieciak '98", które obiecuje rzucać światło na kulisy branży YouTube oraz dostarczyć fanom archiwalne wspomnienia z dzieciństwa Budda. Produkcja tego filmu zajęła aż rok, a poprzednia akcja "1 Million Tour" zgromadziła około 70 tys. zł.

Kamil Labudda nie unikał również tematu swojej rosnącej sławy i związanych z nią problemów, takich jak utrudnione codzienne czynności spowodowane natłokiem fanów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Czarek Czaruje o walce z SZALONYM REPORTEREM, SEQUENTO, CLOUTMMA, ILUZJI i BIZNESIE

Siedziba marki i kanału Budda

Jednak najbardziej porywający fragment wywiadu dotyczył planowanej siedziby marki, która ma stać się miejscem interakcji z fanami. - To ma być zdecydowanie miejsce, które będzie siedzibą marki, które niedługo będzie miało premierę w surowym stanie - czyli w takim, jakim jest teraz, a na chwilę obecną jest 5,5 ha działką, więc mamy 55 000 m2 do wykorzystania, mamy 1600 m2 hali i mamy 8200 m2 asfaltu, który będzie torem do driftu - mówił Budda.

Działka o powierzchni 55 tys. metrów kwadratowych ma być nie tylko siedzibą marki, ale także przestrzenią otwartą na kreatywne zaangażowanie społeczności. Budowlańcy i projektanci będą współtworzyć to miejsce, a widzowie będą mieć głos w kwestiach takich jak układ przestrzenny czy nawet umiejscowienie lądowiska dla śmigłowców. To innowacyjne podejście do zaangażowania społeczności, które Budda porównuje do "Simsów w prawdziwym życiu".

Widzowie będą mieli wpływ na wygląd siedziby Buddy

- Moi widzowie będą mieli wpływ na to, jak to miejsce będzie wyglądać, czyli np. jest działka i my tworzymy dla nich projekt - lądowisko dla śmigłowca może być tu, tu, bądź tu. I teraz ludzie będą mieli normalnie ankietę i tam, gdzie przegłosują, że ma być lądowisko, to my je tam zrobimy. [...] Będziemy dawać dużo takich decyzji w ich kierunku i oni po tym, jak całe to miejsce powstanie, będą mieli takie poczucie: też to budowałem! - zapewnia Budda.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Budda szczerze o filmie, fanach i nadchodzących projektach | RMF MAXX

Projekt ten, który trwa już prawie rok, ma być prawdziwym spektaklem dla fanów i być może kolejnym kamieniem milowym w karierze Labuddy. Trudno jednak przewidzieć, kiedy zostanie ukończony, bo jak wskazał Budda, jest to "zarodek całego pomysłu i ludzie mają razem z nami tworzyć to wszystko, żeby za X lat to miejsce powstało na ich oczach".

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 22
  • emoji ogień - liczba głosów: 4
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 8
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 4
  • emoji kupka - liczba głosów: 104
drogo
Odpowiedz
1Zgadzam się0Nie zgadzam się
Pomysłowy,zgłoś
ale mu pchacie sami kase do kieszeni - a on no co ? dają to bierze . Ma swoje pięć minut to korzysta i tyle.
Odpowiedz
2Zgadzam się0Nie zgadzam się
Antyfan,zgłoś
Kit bajera dla frajerow Miejsce dla fanów ale własność buddy tak jak jego auta Niech je rozda fanom to będą fanów a tak są buddy Tak jak on pitoli to po prostu lukier mistrz lukrowania Niech rozda kasę co zarobił fanom a nie sam swoje konto zasila i kupuje nowe auta i restauracje Ściemniacz klasy światowej co się na dobroczyńcę robi a lambo od złodzieja kupił bentley w Czechach aby VAT-u nie płacić a z wygrany pierwszej loterii musiał zwrócić auto
Odpowiedz
3Zgadzam się0Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 27