Tomasz Mentzen chce być posłem

Brat Mentzena chce być posłem. Obiecuje "masakrować lewaków"

Źródło zdjęć: © Twitter
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,13.01.2023 18:00

Tomasz Mentzen chciałby pójść w ślady brata Sławomira Mentzena i wkroczyć do polityki. W filmie udostępnionym na Twitterze zaprezentował ambitne obietnice wyborcze. Z piwem w dłoni obiecał, że będzie "masakrował lewaków". Czy uda mu się porwać tłumy?

Tomasz Mentzen jest członkiem partii Nowa Nadzieja, która do niedawna nazywała się KORWiN. Mężczyzna jest bratem Sławomira Mentzena, prezesa Nowej Nadziei. Marzy mu się świat wielkiej polityki. Jak podaje "Polskie Radio PiK", mężczyzna chciałby zostać "jedynką" na sejmowej liście Konfederacji w okręgu toruńskim w wyborach parlamentarnych jesienią tego roku.

Zanim Tomasz Mentzen trafi na listę Konfederacji, musi wygrać partyjne prawybory. Są one zaplanowane na 20 stycznia. Odbędą się w Hotelu Copernicus w Toruniu o godz. 19.

Tomasz Mentzen obiecuje "masakrować lewaków"

Tymczasem aspirujący polityk chce zaistnieć w szerszej świadomości. Tomasz nagrał spot, w którym opowiada o tym, jak zamieni Polskę, jeśli dostanie się do Sejmu. W klipie odtwarza słynną scenę na balkonie z filmu "Chłopaki nie płaczą", w której postać Laski tłumaczyła, jak trzeba żyć.

- Życia nie oszukam. Jestem bratem Sławomira Mentzena. To wysoko postawiona poprzeczka. (...) Stary, jeżeli nie jesteś za PiS-em albo za Platformą, nie jesteś lewakiem czy innym rurkowcem, tylko po prostu jesteś normalny, to musisz sobie odpowiedzieć na jedno bardzo, ale to bardzo ważne pytanie. Co chcesz w życiu robić? A potem to robić - mówi Tomasz Mentzen, trzymając w dłoni piwo.

Kiedy znajomy pyta aspirującego polityka, co chce w życiu robić, ten odpowiada: - Masakrować lewaków.

 Następnie mówi, że chodzi mu o zawód posła.

trwa ładowanie posta...

Chyba możemy się zgodzić, że z tak merytorycznym programem, niesamowitą charyzmą i świeżymi pomysłami na autopromocję, Tomasz ma zwycięstwo w kieszeni, czyż nie?

Zapraszam was z popcornem do sekcji komentarzy pod klipem Mentzena. To niektóre z recenzji filmu: "Nowa nadzieja, stare rozczarowania", "Po tym, co zobaczyłem, to bym prędzej oddał głos na Mariannę Schreiber", "Hej Siri, pokaż mi krindż", "Może byłby to skuteczny spot, ale na szczęście 13-latek nie może głosować", "Poparcie jak piwo bezalkoholowe".

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 4
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 2
  • emoji kupka - liczba głosów: 3