Absurdalne zachowanie rządu podczas przemówienia posłanki lewicy

Sejm RECHOCZE i BIJE BRAWA, gdy posłanka Lewicy mówi o samobójstwach nastolatków LGBT+

Źródło zdjęć: © Twitter.com
Oliwier NytkoOliwier Nytko,23.06.2021 13:45

Mamy przed sobą największy żart 2021 roku. Gdy posłanka Lewicy mówi o samobójstwach nastolatków LGBT+, połowa sejmu klaszcze i się śmieje. TAK — podczas tematu samobójstw.

Przed chwilą wypuściłem tekst o słowach Ministra Edukacji i Nauki, Przemysława Czarnka, a tutaj pojawił się kolejny wątek związany z jego słowami. Słowami karygodnymi, które uderzają w mniejszości, osoby LGBT+ oraz… tak naprawdę każdego, kto nie jest „hetero”. Nienawiść, która wypłynęła z ust bardzo ważnego i wpływowego człowieka, jest przykładem najbardziej zaściankowego „robienia polityki” w naszym kraju.

Szczerze, nie wiedziałem, że może być gorzej. Po opisywaniu Parady Równości takimi słowami jak „Przecież to, co tam się działo, nie ma nic wspólnego z tolerancją i z równością, to fetyszyzowanie i wykrzywianie równości i tolerancji”, nic nie mogłoby tego pobić, prawda?

Jest o wiele gorzej

Posłanka Lewicy, Agnieszka Dziemianowicz-Bąk, postanowiła skonfrontować wczorajsze słowa Ministra Czarnka z rzeczywistością. I wiecie co? To tylko pokazuje skalę problemu.

Sami zobaczcie, jak zareagowała część sejmu na szczere słowa o dzieciach i nastolatkach, które odbierają sobie życie w Polsce przez brak wsparcia.

Sejm podczas przemowy posłanki Agnieszki Dziemianowicz-Bąk

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Posłowie Prawa i Sprawiedliwości (nie wiem czy wszyscy, but still) klaskali i rechotali podczas przemowy posłanki. Zamiast umożliwić jej przekazanie informacji, musieli ją wyśmiać.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Tak na dobicie na koniec tego newsa: minister Czarnek nie jest przeciwny biciu dzieci.

trwa ładowanie posta...

Może po tym wydarzeniu coś się zmieni. Może obecni na sali nie wiedzieli, dlaczego dokładnie biją brawa? Pewne jest jedno: niektórzy posłowie bili brawa, gdy posłanka mówiła o samobójstwach dzieci. 

Domagam się od Pani natychmiastowego odwołania obraźliwych słów wobec uczestników Parady Równości. Nikogo nie nazwałem mianem nienormalnego - to Pani to zrobiła w swoim przemówieniu i w tym wpisie. Proszę mnie cytować precyzyjnie i ze zrozumieniem i nie obrażać ludzi.
"Polacy widzą kto jest normalny a kto nie". Czy Pani odbiera Polakom prawo do oceny? W imię tolerancji? Pani się tolerancja z totalitaryzmem myli.

trwa ładowanie posta...

To prawda, Minister Czarnek nie nazwał nikogo mianem "nienormalnego", a jedynie:

Widzieliście tam osobników ubranych dziwacznie, mężczyznę ubranego jak kobieta, czy to są ludzie normalni Państwa zdaniem?

Kurtyna.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 6
  • emoji kupka - liczba głosów: 1