Blanka wypuściła merch. Ile kosztują ubrania sygnowane jej logo?

Blanka to prawdziwa "BEJBA". Wypuściła memowy merch

Źródło zdjęć: © Blanka - Facebook
Maja Kozłowska,
03.06.2023 19:48

Blanka na podśmiechujkach z "BEJBY" zrobiła sobie niezły marketing. Ile kosztuje merch artystki?

Blanka po przebojach, które przeżyła między preselekcjami do Eurowizji a faktycznym konkursem, musi być już naprawdę zahartowana. Wylała się na nią masa totalnie niezasłużonego hejtu, a finalnie okazało się, że "Solo" króluje nie tylko w radiu. Eurowizyjny występ Blanki był jednym z najchętniej oglądanych, a ona sama zaprezentowała się naprawdę przyjemnie. Zrobiła gigantyczny progres: wokal i choreografia okazały się dopracowane, a artystka zdobyła w finale ósme miejsce - licząc tylko głosy telewidzów.

"Solo" mimochodem stało się memem. Wysuwano już nawet propozycje, by "BEJBA" została Młodzieżowym Słowem Roku. Gdyby plebiscyt odbywał się teraz - pewnie wygrałaby w przedbiegach. Blanka podchwyciła żart internautów i na "turkusowym dywanie" pojawiła się w sukni z napisem "BEJBA". Na tym jednak żarty się nie skończyły. Merch artystki potwierdza jej dystans do siebie. I umiejętność monetyzowania internetowego fenomenu.

Blanka - BEJBA ITS KAJNDA KREJZA

Blanka wypuściła merch, który został opatrzony viralową linijką z utworu "Solo". Napis "Bejba its kajnda krejza" (koniecznie w tej fonetycznej wersji) znalazł się na koszulkach, bluzach i czapce. Merch artystki jest utrzymany w estetyce luźno nawiązującej do barbie, może odrobinę do "Odlotowych Agentek". T-shirty przypominają odrobinę koszulki Bedoesiary, które w limitowanym dropie wypuścił Bedoes.

Najważniejsza informacja? Ile kosztuje merch BEJBY? T-shirty są za 99 zł, bluzy za 199 zł, a czapki za 69 zł, Jak na ubrania opatrzone logo artysty nie jest to wygórowana cena.

Ile kosztuje merch Blanki?
Ile kosztuje merch Blanki? (preorder.pl)
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 3
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1