"Bejba, it's kinda krejza", ale w wersji lego. Tego widoku nie zapomnisz

"Bejba, it's kinda krejza", ale w wersji Lego. Tego widoku nie zapomnisz

Źródło zdjęć: © vibez / canva
Weronika Plucińska,
31.05.2023 17:15

Od występu Blanki na Eurowizji 2023 minęły ponad dwa tygodnie. Piosenkarka odpoczywa po wielomiesięcznych przygotowaniach. Fani Blanki jednak nie wypoczywają. 30 maja 2023 r. na TikToku pojawił się film z eurowizyjnego występu reprezentantki Polski, ale w wersji... Lego.

Po wielu miesiącach przygotowań do występu na 67. Konkursie Piosenki Eurowizji Blanka udała się na wakacje. Wprawdzie polska reprezentantka nie wygrała, ale zajęła 19. miejsce spośród 26 państw.

Fani piosenkarki nie pozwalają o niej zapomnieć. Prawie każdego dnia powstaje kilka filmów z przerobionym występem Blanki na scenie w Liverpoolu. Prawdziwym hitem okazało się nagranie na profilu Music Bricks na TikToku.

Twórcy kanału są wielkimi fanami Eurowizji oraz klocków Lego. Przy ich użyciu odtwarzają występy z tegorocznego konkursu. Autorzy stworzyli również film z Blanką.

"Solo" Blanki w wersji Lego

Na profilu Music Bricks na TikToku możemy zobaczyć dance break piosenkarki. Widoczne jest, że zadbano o każdy detal włączając w to kreację Blanki oraz grafiki na ekranie.

Użytkownicy szybko docenili pracę twórców. W komentarzach możemy przeczytać wiele pozytywnych opinii na temat tej wersji, m.in.:

"Oprawa graficzna, ruchy kamer lepsze niż w oryginale" - pisze jedna internautka.

"Jest Blanka, jest like" - komentuje inny użytkownik.

trwa ładowanie posta...

Co sądzicie o Blance w wersji Lego?

źródło: eska.pl

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0