popkultura
Cancel culture w wykonaniu Szafarowicza. Atakuje "Zieloną granicę" Holland
Bedoes wydał koszulki dla Bedoesiar

Bedoes wypuścił koszulki Bedoesiar. 14-latki oszalały, rekord sprzedaży ubrań SBM

Źródło zdjęć: © Kolaż: Vibez, Instagram
Oliwier NytkoOliwier Nytko,10.02.2022 13:14

Bedoes stał się ikoną dla branży beauty i 14-latek w tydzień. Raper nawet wypuścił koszulki zrobione dla beki i… ich sprzedaż miała pobić rekord SBM xD

Bedoes to z jednej strony raper, a z drugiej guru beauty. Wszystko rozpoczęło się od postu na Instagrame, gdzie raper opublikował swoją rutynę związaną z pielęgnacją twarzy, tonikami itp. Taki standard u kobiet, o którym u facetów nie jest tak głośno - bo uprzedzenia, bo ludzie się boją wyśmiania, bo to "nie jest męskie". A Bedi ma to wiadomo gdzie. Więcej o sprawie we wcześniejszym tekście.

Bedoes idzie dalej z "Bedoesiarami"

trwa ładowanie posta...

Żart przerodził się w owocną premierę. Raper zrobił kolejny ukłon w stronę swoich fanatycznych fanek. Idąc tropem branży beauty, czy raper postanowił wydać trzy koszulki w nawiązującym do niego stylu? Pomyślmy… nie. Chodzi o trzy wzory, które nawiązują do zjawiska "bedoesiar", Dwie z nich zostały zrobione na modłę popularnych kreskówek z lat 00.:

  • "Odlotowych Agentek"
Koszulki Bedoesa z serii dla Bedoesiar
Koszulki Bedoesa z serii dla Bedoesiar (Materiały prasowe)
  • "Klub Winx"

Koszulki Bedoesa z serii dla Bedoesiar
Koszulki Bedoesa z serii dla Bedoesiar (Materiały prasowe)
  • I coś specjalnego, czyli zwrot, który Bedoes powtarza za często:

Koszulki Bedoesa z serii dla Bedoesiar
Koszulki Bedoesa z serii dla Bedoesiar (Materiały prasowe)

Ostania koszulka została zaprojektowana przez bedoesiarę, Nikolettę Januszkiewicz:

Jedna z koszulek jest zaprojektowana przez Nikolę. Nikola kiedyś stworzyła Tiktoka, że robi merch Bedoesa, ale na niby - więc wziąłem ją i zrobiła merch bedoesiar, ale naprawdę. Jestem bardzo podekscytowany. Mam nadzieję, że wam się spodoba i mam nadzieję, że obrócimy to wszystko, ten cały ruch bedoesiar, w coś naprawdę dużego.

Wzory są dostępne do kupienia na stronie SBM Label - ale musicie się pośpieszyć. Drop trwa jedynie 48 godzin. Beodes wrzucił oficjalnie informacje o wydaniu koszulek 9 lutego o godzinie ~19:00, więc koszulki są dostępne do ~19:00 11 lutego.

Te koszulki są dostępne tylko przez 48 godzin na SBM Label, można je zamawiać, potem nie będzie raz w toku tych restocku koszulek. To jest pierwszy drop Bedoesiar w historii.

Do ekskluzywnego klubu posiadaczek koszulek bedoesiar dostaniecie się za jedyne 89,99 zł (+13/14 zł przesyłka).

Uwaga! Planowana data wysyłki to 15 marca.

Te koszulki są hitem SBM

SBM, wytwórnia Bedoesa, dzięki koszulkom odnotowała największą sprzedaż w historii. Merch bedoesiar w tym momencie wyprzedał się na poziomie około 7000 sztuk. I to jest rekord SBM xD

To jest popier*olone na serio, Bedoesiary kur*a przejmują ten rok.

Bedoes szykuje ekspansję

Białe koszulki oversized są jedynie początkiem merchu dla fanek Bedoesa. Raper wspomniał, że w najbliższym czasie możemy się szykować na trochę więcej ubrań z jego magicznej serii dla magicznych fanów i fanek (pisownia oryginalna):

Jeśli chodzi o kwestie, wiem, że już miałem nie nagrywać, ale cały czas trzeba gadać do was, jeśli chodzi o kwestię jakiś innych ubrań czy i dlaczego koszulki są białe i tak dalej?

Znacie jakieś dresy jakieś collaby z markami buty dresy? Chciałem wam zrobić na początku, no ale nie chciałem wam w parę dni robić dresów no bo bo bo ja chcę wam dać jak najlepsze te rzeczy ile i dlaczego te koszulki są tylko białe dlatego że fil podejrzałem roxi siema podejrzałem roxy i zawsze jak ma pielęgnację to po prostu jest w białej koszulce bierze moją białą koszulkę także mam nadzieję że będziecie robić pielęgnację w tych koszul.

Czy czarne [koszulki], czy dresy, czy cokolwiek bluzy bla bla bla spodnie - collaby z markami beauty. To wszystko przed nami i mam nadzieję, że wy będziecie brać w tym udział i że wy będziecie pracować ze mną i że to się tak rozwinie, kur*a jak się cieszę - przekazał Bedoes na Stories.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 135
  • emoji ogień - liczba głosów: 31
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 22
  • emoji smutek - liczba głosów: 9
  • emoji złość - liczba głosów: 7
  • emoji kupka - liczba głosów: 16
Kupiłbym ale za drogie xd
Odpowiedz
3like4dislike
Komentarze (1)
arrow
Elijah Wood jak Gollum. Upiorna przemiana do "The Toxic Avenger"