"Odlotowe Agentki" wracają z nowym sezonem

"Odlotowe Agentki" wracają. Reboot trafi na Cartoon Network i MAX

Źródło zdjęć: © "Odlotowe Agentki" - materiały prasowe
Maja Kozłowska,
26.04.2023 10:30

"Odlotowe Agentki" to echo dzieciństwa wczesnych "zetek". Nową odsłonę serialu już wkrótce będzie można obejrzeć na platformach streamingowych.

To naprawdę się dzieje! "Odlotowe Agentki" wkrótce wrócą na ekranyWarner Bros. Discovery nabyło prawa do siódmego sezonu animowanego serialu. Fala nostalgii jest gigantyczna, a popularność rebootów: ogromna. Owy trend ma jednak dwie strony medalu: fani albo szaleją z radości, albo trzymają kciuki, żeby nie zepsuć sobie idealnych wspomnień z dzieciństwa.

Serial "Odlotowe Agentki" opowiada o trzech przyjaciółkach: Sam, Clover i Alex, które są uczennicami liceum w Beverly Hills (później studentkami), a po godzinach zajmują się ratowaniem świata. Dziewczyny pracują w agencji WYWIAD, która dba o międzynarodowe bezpieczeństwo.

"Odlotowe Agentki" - szpiedzy, przestępcy i licealne dramy

Serial był nakręcony właściwie na jednym schemacie - tak jak "Scooby-Doo". Jeden odcinek to jedna historia, podczas której agentki rozwiązują całą kryminalną sprawę i łapią przestępcę. Wątki poboczne dotyczyły zazwyczaj lovestory jednej z dziewczyn lub rywalizacji z ich licealną konkurentką - wredną Mandy.

Akcja siódmego sezonu, który powróci na streamingi, znowu będzie toczyć się w liceum. Odlotowe agentki wrócą do szkoły średniej - w innym mieście, by mierzyć się z innymi wyzwaniami.

"Odlotowe Agentki" powrócą już w przyszłym roku
"Odlotowe Agentki" powrócą już w przyszłym roku ("Odlotowe Agentki" - materiały prasowe)

"Odlotowe agentki" odpowiednio uwspółcześnione

"Z silnymi kobietami i estetyką, która zainspirowała całe pokolenie, 'Odlotowe Agentki' to kultowy program, który ogromnie i na skalę globalną zaangażował fanów. Są chętni do przyłączenia się do agentów w ich najnowszych przygodach" - powiedział CEO Banijay Kids & Family, Benoît Di Sabatino.

Odlotowe Agentki - Intro PL

"Nowa seria pozostaje wierna wszystkim kluczowym elementom, które sprawiły, że program był tak popularny. Została jednak uroczo zaktualizowana dla nowej publiczności, odzwierciedlając współczesne wyzwania, przed którymi stają zarówno licealiści, jak i szpiedzy!" - dodaje.

"Odlotowe agentki" mają ukazać się w przyszłym roku.

Źródło: ign.com.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 7
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1