ludzie
Na Betclic można obstawiać zakłady dotyczące Genzie. Zaczęło się od tweeta Friza
Bedoes wyśmiewa Sobla na koncercie

Bedoes WYŚMIAŁ koncert Sobla w Ostródzie XD

Źródło zdjęć: © TikTok, Instagram, Kolaż: Vibez
Oliwier NytkoOliwier Nytko,21.09.2021 10:40

Pamiętacie ostatni koncert Sobla w Ostródzie? Na pewno słyszeliście o nim! A teraz, nawet Bedoes wyśmiewa całą sytuację. Zobaczcie, jak Bedoes parodiował zachowanie innego rapera.

bGjRKtpf

Od felernego koncertu w Ostródzie, gdzie Sobel zagrał 20 minut i wyszedł ze sceny, nie minął nawet tydzień. Wtedy usłyszeliśmy, że "To było 100% mnie dzisiaj. Jest mi przykro. Mówię to publicznie, bo nie jest mi wstyd za to. Mam wy***ane w te tiktoki, zaraz będzie, że "Sobel odpi***ala na koncertach", bo k***a nie mam siły.".

Ach, to było słowa, które pozostaną z nami na dłużej. Z plusów całej sytuacji: fani mogą dostać pełny zwrot kasy za bilety, płyty lub wejściówki na inny koncert. Może i niesmak u wielu pozostał, jednak nikt nie jest bardzo poszkodowany.

Bedoes nawiązał do tej "sytuacji" na koncercie w Katowicach

Pomimo ostatnich wpadek, Bedoes nadal potrafi sobie zażartować z innego rapera. Ostatnio w Katowicach wspomniana została sprawa Sobla w Ostródzie. A raczej, została mocno sparodiowana:

trwa ładowanie posta...

Na powyższym nagraniu, raper puszczał najpopularniejszą piosenkę Sobla "Bandyta". Bedoes oddawał głos publiczności, i zachowywał się tak samo, jak Sobel w Ostródzie. Jak łatwo usłyszeć, fani byli wniebowzięci. Atmosfera była świetna, co było przeciwieństwem wyżej wymienionego popisu.

bGjRKtph

Można nie być fanem Bedoesa, ALE

Powiedzmy sobie szczerze: jest to specyficzna postać w rapgrze. Znienawidzony przez niektórych, nadal daje dużo z siebie na koncercie. Po sieci krąży wiele nagrań, gdzie lata po scenie czy stara się zapewnić fanom rozrywkę. Takie przeciwieństwo Sobla, którego ostatni występ był dnem.

A Sobel? On stał się memem. Jego zachowanie jest parodiowane w opór na TikToku. Twórcy podchodzą kreatywnie i odtwarzają zachowanie Sobla, gdyby był np. psychologiem czy lekarzem:

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Friz z nietypową propozycją dle Genzie. Stawka to 50 tys. zł