ludzie
Król szurów stanie przed sądem. Grozi mu wysoka kara
Bedoes

Bedoes obnaża się ze swoich słabości. "Widzę rozstępy, ale to nie ma znaczenia"

Źródło zdjęć: © Bedoes / Instagram
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,05.11.2021 12:40

Na Instagramie Bedoesa pojawił się film z bardzo mocnym przesłaniem. Raper w towarzystwie ludzi trenujących na siłowni mówi, że ciało to jednocześnie jego siła i słabość. "Pora przestać się zamykać i zacząć być najlepszą wersją siebie".

Bedoes to jeden z najpopularniejszych i najbardziej wpływowych raperów w Polsce. Niestety, niektórzy ludzie wolą częściej komentować sylwetkę artysty, niż jego osiągnięcia na rynku muzycznym. Kiedy podczas swojej pierwszej trasy koncertowej raper schudł, część internautów pisało, że źle wygląda. Teraz, gdy raper przytył, ludzie mówią... że źle wygląda.

Bedoes często pokazuje się na InstaStory bez koszulki, dając świadectwo, że ma wywalone na to, co mówią o nim hejterzy. Jego postawa to wzór, że jeśli czujesz się dobrze w swoim ciele, to nie musisz nic zmieniać tylko po to, aby przypodobać się innym ludziom. Bedoes jako ambasador ruchu body positive rozprawia się z bodyshamingiem w projekcie, który stworzył z Zuzą Krajewską i marką Porsche.

Bedoes mówi o ciele, które jest jego siłą i słabością

Na Instagramie Bedoesa pojawił się blisko trzyminutowy klip, na którym on i osoby o różnej budowie ciała wspólnie trenują. "Mówiliśmy o swoich kompleksach", pisze raper w komentarzu do opublikowanego materiału. "Moje ciało to moja siła i jednocześnie słabość, dlatego pomyślałem o treningu, ale takim, w którym ze wszystkich słabości się obnażam".

Bedoes występuje w roli narratora w opublikowanym materiale. Mówi, że codziennie czyta komentarze ludzi na jego temat. "Widzę rozstępy. Widzę bliznę po operacji. Ale to, co widzę, tak naprawdę nie ma znaczenia, bo liczy się to, jaki jestem. Bo mógłbym wyglądać najlepiej, a być największym skurw*synem, a mógłbym wyglądać najgorzej i mieć najlepsze serce na świecie".

Ale to są, k*rwa, jakieś stereotypy. Nie wiesz, może ktoś przechodzi żałobę, k*rwa, i wpi*rdala na stres albo rzyga ze stresu, k*rwa, nie wiesz, dlaczego ktoś tak wygląda. Jeśli więc nie wiesz, dlaczego ktoś tak wygląda, to po prostu go, k*rwa, nie oceniaj.

- Bedoes
Bedoes
Bedoes (Bedoes , Instagram)

Bedoes mówi w filmie, że jeżeli ktoś czuje się dobrze w swoim ciele i mu się tak podoba, to nie musi nic zmieniać. Jeżeli jednak chce coś zmienić, to powinien to zrobić, bo sam ma na to ochotę:

Jestem chudy, muszę przytyć", "Jestem gruby, muszę przytyć". Ale dla siebie, a nie dla tego, co ludzie mówią.

- Bedoes
Bedoes
Bedoes (Bedoes , Instagram)
Bedoes
Bedoes (Instagram)

Jak tylko się ubieram, jak kupuję jakieś koszulki to patrzę, czy nie widać mi piersi, czy nie widać mi brzucha. Nie mogę się ubierać tak, jak chcę. W tym ciele, w którym jestem i w którym byłem wtedy, miałem wyj*bane w to, co ludzie mówią, bo pisali o mnie cały czas, że jestem śmieciem, k*rwą, i tak dalej. Nieważne, jak wyglądałem.

- Bedoes

Bedoes zwraca się do fanów: "Słabości są częścią nas, ale możemy z nich zrobić swoją zbroję. W każdym ciele jest siła, ta siła drzemie w Was, a nie w Waszym wyglądzie i nie wydobędziecie jej, jeżeli siebie nie zaakceptujecie niezależnie od tego jak wyglądacie"

To dla wszystkich tych, którzy wstydzą się swojego ciała, swoich słabości - to sygnał, że pora przestać się zamykać i zacząć być najlepszą wersją siebie - taką, jaką Ty sobie wymarzysz, nie jaką ktokolwiek na Tobie wymusza.

- Bedoes
Bedoes
Bedoes (Instagram)
trwa ładowanie posta...

Co myślicie o przesłaniu Bedoesa? Zgadzacie się z nim?

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 12
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 3
Komentarze (0)
arrow
Praca jak wakacje. Zwiedzaj świat i zgarnij 10 tys. euro