Życzenia Barbary Nowak dla stalkera

Barbara Nowak ma stalkera. Napisała, co dla niego zrobi

Źródło zdjęć: © Barbara Nowak / YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,01.01.2024 13:29

Była małopolska kurator oświaty Barbara Nowak podzieliła się niepokojącą informacją. W pierwszym wpisie na portalu X [Twitterze] po nowym roku ujawniła, że ma stalkera.

Barbara Nowak pożegnała się z funkcją małopolskiej kurator oświaty 15 grudnia 2023 r. Pełniła tę funkcję przez siedem lat. W tym czasie podjęła wiele kontrowersyjnych decyzji i dopuściła się wypowiedzi, które przysporzyły jej duże grono krytyków zarówno wśród uczniów, jak i nauczycieli.

Nowak zasłynęła m.in. porównywaniem aborcji do mordu rytualnego, atakowaniem społeczności nieheternomormatywnej czy zakazywaniem imprezy halloweenowej. Obowiązki odwołanej Barbary Nowak przejęła Gabriela Olszowska. Jedną z jej pierwszych decyzji było usunięcie obrazu Jana Pawła II z okna kuratorium oświaty w Krakowie.

Barbara Nowak o stalkerze

Nowak pożegnała się z szefowaniem małopolskiej oświacie, ale bynajmniej nie przestała publikować wpisów na portalu X [Twitterze]. Te wywołują wiele emocji wśród internautów. Pierwszy post kobiety opublikowany w 2024 r. miał niepokojący charakter. Nowak ujawniła, że ma stalkera. Zwróciła się do niego z prośbą, by nie czytał i nie komentował jej wpisów, a jednocześnie zadbał o swój dobrostan. Była małopolska kurator oświaty zamierza się pomodlić w intencji tej osoby i swoich hejterów.

"1.I.2024 Uroczystość Św. Bożej Rodzicielki Maryi i Światowy Dzień Pokoju. Życzę moim hejterom i stalkerowi, żeby zadbali o swój 'dobrostan', nie czytali, nie komentowali moich wpisów. Chrońcie siebie przed uczuciem nienawiści. Obiecuję w tej intencji dziś modlitwę i komunię Św." - napisała Barbara Nowak na X [Twitterze].

trwa ładowanie posta...

Zobacz też sposoby na tanie podróże. O połowie z nich nie wiedziałeś

Odwołanie z funkcji małopolskiej kurator oświaty nie jest jedynym problemem Barbary Nowak. Kobieta znalazła się w centrum zainteresowania krakowskiej prokuratury. Postępowanie dotyczy możliwości popełnienia przestępstwa pod kątem art. 231 par. 1 kk.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 5
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 28
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 5
Bez przesady,zgłoś
Kobita lubi wkurzac ludzi i popisuje sie swoimi wpisami na portalach spolecznisciowych jak Pani sedzia Pawlowicz. Nie dziwie sie ze niektorzy maja juz dosc tej paplaniny i chca ustawic ta Dame troche do pionu . Wnuki bawic do Kosciola i ruzaniec do reki a nie sie wymadrzac .
Odpowiedz
1Zgadzam się0Nie zgadzam się
Dama pik,zgłoś
Jak to mówią karma wraca. Może poprosić Jarosława o ochrone
Odpowiedz
3Zgadzam się0Nie zgadzam się
Gienek,zgłoś
skromność bije z tego wpisu...o hipokryzji i fałszu nie wspomnę...a jak sprawy mieszkaniowe,kombinatorko? też "omodlone"?
Odpowiedz
5Zgadzam się0Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 16