lifestyle
Friz pokazał, jak wygląda jego pokój. Co takiego ukrywa?
Tiamat Legion Medusa

Bankierze usunie sobie penisa, by spełnić marzenie - zostać bezpłciowe SMOCZE

Źródło zdjęć: © YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,10.02.2022 13:54

Tiamat Legion Medusa posługuje się zaimkiem it, dlatego w tym tekście stosujemy formy neutralne płciowo. Jest to 60-letnia osoba z Teksasu, która wydała ponad 320 tys. złotych, aby przeobrazić się w bezpłciowe smocze. Tiamat przeszło radykalne modyfikacje swojego ciała.

Tiamat Legion Medusa mieszka w amerykańskim stanie Teksas. Pragnie tego, czego chcą wszyscy inni ludzie, czyli miłości, jednak od 12 lat nie potrafi znaleźć swojej drugiej połówki. Tiamat podzieliło się w internecie niezwykłą historią swojego życia, która nadaje się do zekranizowania w formie filmu.

Wszystko zaczęło się w 1980 roku, kiedy osobie przyśnił się pewien sen, w którym została ugryziona przez węża. Kiedy osoba się obudziła, uwierzyła, że zamieniła się w reptoida.

Kiedy śniłom, zostałom otoczone przez różnokolorowe węże, które nieustannie mnie kąsały. Czułom strach, jednak im dłużej śniłom, tym bardziej rozumiałom, że nie dzieje mi się żadna krzywda od ukąszeń. Ogarnęło mnie poczucie spokoju i bezpieczeństwa. Wciąż mogę sobie przypomnieć szczegóły tego snu, który traktuję jako znak, że należę do węży.

- Tiamat Legion Medusa
trwa ładowanie posta...

Nie zionie ogniem, tylko pluje jadem

Legion twierdzi, że węże, które spotkało w swoim śnie, wstrzyknęły w ciało osoby jad. Dzięki temu Legion przeobraził się w "plujące jadem smocze" - przeciwieństwo smoka zionącego ogniem. Osoba doprecyzowuje, że nie strzela jadem z ust, tylko z serca.

W 1997 roku Legion dowiedziało się, że ma AIDS. Właśnie wtedy porzuciło dobrze płatną posadę wicedyrydektorze banku, podejmując ostateczną decyzję, aby pozbyć się wszystkiego, co czyni osobę człowiekiem.

Od tamtej pory Legion dokonuje ekstremalnych modyfikacji swojego ciała, na które wydało już ponad 320 tys. złotych. Legion usunęło sobie uszy, przepiłowało język, dokonało kastracji, wytatuowało ciało, ale to wciąż nie jest onego ostateczna forma.

trwa ładowanie posta...

Kogo preferuje reptoid?

Osoba planuje wszczepić rogi w czoło oraz usunąć zęby, aby w ich miejsce wstawić smocze kły. Legion chce się poddać zabiegowi penektomii, czyli całkowitej amputacji penisa. Po 12 latach samotności osoba chce znaleźć miłość. - Idealna połówka powinna być moim zupełnym przeciwieństwem - wyjaśnia Legion. - Ten człowiek nie powinien mieć żadnych tatuaży oraz modyfikacji ciała.

Legion twierdzi, że zakończy swoją transformację do 2025 roku.

I Went From Hotshot Banker To Genderless Reptile | HOOKED ON THE LOOK

Tiamat Legion Medusa
Tiamat Legion Medusa (YouTube)
Tiamat Legion Medusa
Tiamat Legion Medusa (YouTube)

Źródła: Daily Mail/The Mirror/YouTube

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 12
  • emoji ogień - liczba głosów: 5
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 31
  • emoji smutek - liczba głosów: 22
  • emoji złość - liczba głosów: 30
  • emoji kupka - liczba głosów: 150
Psychicznie chory. Wymaga izolacji, nie promocji.
Odpowiedz
25like1dislike
Damian,zgłoś
To jest choroba jakaś nieznormalizowana. Przecież on jest człowiekiem, istota rozumna, wiec jak może czuć się czymś innym. Co ma waż wspólnego ze smokiem. To jest człowiek chory psychicznie a ludzie czyt. Lekarze nie powinni dopuszczać do tego by okaleczać innych ludzi i odcinać im narządy uszy nos etc.
Odpowiedz
22like0dislike
Nati 00,zgłoś
Wow
Odpowiedz
2like1dislike
Zobacz komentarze: 6
Komentarze (6)
arrow
Żenująca reklama u Martirenti. Policzek dla wszystkich kobiet