Świątynia Szatana Noosa

Australia: Sataniści ogłaszają sukces w walce o młode, niewinne duszyczki

Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,29.01.2021 11:21

Buntowaliście się, kiedy rodzice kazali Wam chodzić na lekcje religii w szkole? Co byście zrobili, gdyby pozwolili Wam uczęszczać na zajęcia z satanizmu?

Oto, co się dzieje, kiedy macie za dużo wolnego czasu i żadnego hobby – zakładacie organizację satanistyczną. Świątynia Szatana Noosa działa w australijskim mieście Queensland i na profilu na Facebooku chwali się swoimi sukcesami. Niedawno ogłosiła newsa, który zelektryzował całą Australię, nawet tamtejszą minister edukacji.

Świątynia Szatana Nossa poinformowała na Facebooku, że co najmniej dwie rodziny poprosiły, aby ich dzieci odbierały lekcje satanizmu w szkołach publicznych w Queensland. Świątynia chce, aby brat Samael Demo-Gorgon mógł przeprowadzać godzinną lekcję satanizmu raz w tygodniu i mieć prawo do przebywania na terenie kampusów tak, jak mają do tego prawo chrześcijańscy katecheci.

Organizacja pisze w mediach społecznościowych, że lekcje satanizmu będą odbywały się w klasie. W ich trakcie dzieci, które nie życzą sobie poznawać tajników satanizmu, będą musiały opuścić salę lekcyjną i zrobić sobie godzinną przerwę. – Brat Samael jest bardzo podekscytowany możliwością rozpowszechniania dogmatów satanizmu wśród młodych pokoleń Queensland – oświadczyła Świątynia na Facebooku.

trwa ładowanie posta...

Organizacja zachęca innych rodziców, aby poparli inicjatywę satanistów. W jaki sposób mogą to zrobić? – Jednym ze sposobów jest wypełnienie sekcji "religia" w formularzu rejestracji dziecka. Zaznacz to pole i wskaż satanizm jako religię, o której będzie się uczyło twoje dziecko – wyjaśniają sataniści.

– Łatwiejszym sposobem, aby zapisać dziecko na zajęcia z satanizmu, jest po prostu wysłanie e-maila do dyrektora szkoły – tłumaczy Świątynia Szatana Noosa. – Powiadom go, że religią twojego dziecka jest satanizm i chcesz, aby pociecha otrzymywała instrukcje religijne ze Świątyni Szatana Noosa.

Australijska minister edukacji ucina temat satanizmu w publicznych szkołach

– To głupi żart. Satanizmu nigdy nie nauczano w szkołach w Queensland i nigdy tak nie stanie, kiedy ja będę w ministerstwie – powiedziała australijska minister edukacji, Grace Grace.

To nie koniec dziwnych newsów na dziś. Sprawdźcie, dlaczego Amerykanie chcą sezonu polowań na Wielką Stopę.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 12
  • emoji złość - liczba głosów: 10
  • emoji kupka - liczba głosów: 11