Kanye West nagrywa album na pustyni w Arabii Saudyjskiej

Kanye West coś szykuje. Ukrył się na totalnym odludziu

Źródło zdjęć: © Instagram
Konrad SiwikKonrad Siwik,14.11.2023 18:00

Wygląda na to, że Kanye West kończy prace nad swoim nowym albumem z Ty Dolla $ign. Co ciekawe, raper i producent podobno zdecydował się na umiejscowienie swojego studia muzycznego na jednej z pustyń w Arabii Saudyjskiej.

Zgodnie z doniesieniami z ostatnich kilku tygodni nowy album Ye jest już w produkcji. 10 listopada użytkownik Instagrama __nrda udostępnił post na Instagramie, który rzekomo pokazuje obecne warunki życia Ye podczas finalizowania jego nowego LP.

Studio nagraniowe na pustyni w Arabii Saudyjskiej

Zdjęcia, które można zobaczyć poniżej, przedstawiają ogromne luksusowe namioty ustawione w rozległym pustynnym krajobrazie. Inne fotki przedstawiają otwartego laptopa obok głośników i keyboardów. Wiele wskazuje na to, że zdjęcia zostały zrobione w ośrodku Ashar Tented Resort w Alula w Arabii Saudyjskiej.

trwa ładowanie posta...

Obecne środowisko pracy Kanyego w Arabii Saudyjskiej. Wspólny album z Ty$em ma się ukazać przed końcem roku

- podano w opisie zdjęć.

"Studio, zaprojektowane na otwartej przestrzeni, umożliwia Ye efektywną i komfortową pracę nad muzyką. Znajdziemy tutaj również nowoczesny basen, którego woda zdaje się łączyć z linią horyzontu. Skały otaczające go dodają miejscu naturalnego charakteru i wizualnej głębi" - piszą Dropsy.

trwa ładowanie posta...

Ye i Ty Dolla $ign szykują nowy album

Nowy album Kanyego Westa z udziałem Ty Dolla $ign był zapowiadany od kilku miesięcy. W połowie października projekt został przełożony na czas poszukiwania dystrybutora. W zeszłym miesiącu muzycy ogłosili wydarzenie odsłuchowe na wielu stadionach, które miało odbyć się 3 listopada. Wydarzenie to jednak się nie odbyło i nie podano żadnych wyjaśnień.

W niedzielę 12 listopada Ty Dolla $ign powiedział tłumowi, że właśnie opuścił Arabię Saudyjską, gdzie pracował nad albumem, który, jak powiedział, ukaże się wkrótce.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0