Nowy absurdalny trend na TikToku

Czas powiedzieć STOP tiktokerom, którzy karmią psy ostrymi sosami

Źródło zdjęć: © YouTube / YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,18.03.2021 15:54

Nowy challenge na TikToku bije wszelkie granice głupoty. W serwisie pojawiły się klipy, które przedstawiają, jak właściciele psów karmią swoje czworonożne pupile ostrymi sosami.

O kontrowersyjnym trendzie na TikToku donoszą portale "DailyMail" oraz "Insider". Chodzi o to, że coraz większą popularność w serwisie zdobywają klipy, które pokazują, jak psy dostają do jedzenia kawałki kurczaka oblane ostrym sosem. "Nakarm swojego psa ostrym sosem i nagraj jego reakcję" – brzmi tytuł jednego z filmów, do którego dotarł portal "Insider".

Większość klipów, na których czworonogi muszą próbować pikantnych potraw, zostało już usuniętych z serwisu. Niektóre trafiły jednak na YouTube. Na jednym z klipów widzimy, jak pies dostaje do spróbowania kawałek oblanego ostrym sosem kurczaka, po czym gwałtownie odskakuje od ręki karmiącego go właściciela. Na kolejnym filmie pies wyraźnie nie chce próbować pikantnego jedzenia.

Give your dog a piece of chicken with hot sauce on it and see their reaction🤣😭

Dog reacts to chicken with hot sauce #shorts

Weterynarz krytykuje kontrowersyjny trend na TikToku

Peter, użytkownik TikToka o nicku @vet_techs_pj, jako zawodowy weterynarz na swoim kanale wypowiedział się w sprawie challenge’y, w których udział biorą zwierzęta. Mężczyzna pokazał, że do jego przychodni trafił na leczenie pies, którego właściciele karmili kurczakiem z ostrym sosem, ponieważ byli rozbawieni, jak ich czworonożny pupil reaguje na pikantny smakołyk.

trwa ładowanie posta...

Weterynarz krytykuje kontrowersyjny trend na TikToku

Doktor Mary Altomare w wypowiedzi dla serwisu "Insider" powiedziała, co sądzi o karmieniu zwierząt ostrym jedzeniem. Kobieta stwierdziła, że: – Pikantne smakołyki powodują ogromny dyskomfort w organizmie psa. Gdy docierają do żołądka, mogą powodować zgagę oraz owrzodzenia, a nawet skurcze jelit, biegunkę, wymioty i odwodnienie.

Ciekawi Was, jakie są trendy na TikToku? Sprawdźcie, dlaczego popularność w tym serwisie zdobyły... szanty morskie.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 0