trendy
Tajemnicze morderstwo studentów w Idaho. Policja bezradna
Yoshi odtworzył napój Ekipy

Tiktoker odtworzył napój Ekipy za... 30 GROSZY. Friz się wkurzy?

Źródło zdjęć: © TikTok
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,27.09.2021 13:13

Zgaduję, że jeśli jesteście fanami Friza, właśnie przecieracie oczy ze zdumienia. Czy można odtworzyć napój Ekipy w domowych warunkach tak, aby nie kosztował prawie 5 zł, tylko 30 groszy? Taaak!

bGygEBrD

Wiosną 2021 roku Friz i Ekipa podbili serca fanów, wypuszczając lody we współpracy z marką Koral. Mrożony przysmak stał się absolutnym hitem i znikał z asortymentu sklepów tak szybko, jak się pojawiał. Oczywiście to tajemnica, ile dokładnie Ekipa zarobiła na lodach, ale łatwo wywnioskować, że była to fortuna, skoro w pewnym momencie z taśmy produkcyjnej schodziło milion lodów dziennie.

Ekipa Friza, zachęcona sukcesem lodów, najwidoczniej postanowiła zawojować branżę spożywczą, ponieważ jesienią 2021 roku na sklepowych półkach pojawiły się napoje Ekipy. Nie brakuje głosów, że tym razem influencerzy się trochę odkleili, bo za puszkę napoju o objętości 250 ml trzeba zapłacić 4,49 zł. Oliwier - supertester Vibez - zdobył napój Ekipy i opisał ze szczegółami, jak smakuje.

trwa ładowanie posta...

Tiktoker pokazuje, jak zrobić napój Ekipy w domu

Tiktoker @yoshiinba - którego możecie znać z YouTube'a pod ksywką Yoshi - postanowił zrobić truskawkowy napój Ekipy za ok. 30 groszy. Twórca powiedział, że do przepisu potrzebne będą składniki, które prawdopodobnie mamy już w domu. Na początek powinniśmy przygotować szklankę z odrobiną ciepłej wody po to, aby rozpuścić w niej łyżeczkę cukru.

bGygEBrF

Yoshi zaleca, aby następnie do wody z rozpuszczonym cukrem wlać 3-4 łyżki soku truskawkowego. Potem powinniśmy dodać 2 łyżeczki soku malinowego. Na sam koniec Yoshii wlewa do szklanki wodę gazowaną i całość dokładnie miesza. - Nasz sok mamy gotowy w mniej niż minutę - mówi tiktoker.

Czy smakuje tak samo, jak napój Ekipy?

Na koniec materiału Yoshi zrobił porównanie, jak smakuje jego mikstura i jak smakuje napój Ekipy. Yoshi po spróbowaniu napoju z dwóch szklanek przyznał, że jego napój jest "gigapodobny" do napoju Ekipy.

trwa ładowanie posta...

Jeśli musicie do tego testu zakupić składniki, to na pewno jedna szklanka napoju nie wyjdzie za 30 groszy. Ale jeśli przygotujecie więcej napoju, cena jednej szklanki będzie na pewno o wiele niższa niż cena jednej puszki napoju Ekipy.

To co - kiedy testujecie przepis Yoshi'ego w swoich domach?

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Anonim,zgłoś
Ja nie mogę takie tanie a takie dobre
Odpowiedz
0
like
0
dislike
A co,zgłoś
tu komentować. Naciągactwo małolatów jak się patrzy. Po prostu dzieciaki ulegają reklamie a takie same produkty są tańsze.
Odpowiedz
0
like
0
dislike
Komentarze (2)
arrow
Prezenty w paczkomatach dla kurierów. Bożonarodzeniowy trend na TikToku