Amybeth McNulty biseksualna

Amybeth McNulty i jej coming out na TikToku. Nie pierwszy raz przyznaje, że jest biseksualna

Źródło zdjęć: © Amybeth McNulty, TikTok
Anna RusakAnna Rusak,01.08.2022 17:00

Amybeth McNulty na swoim TikToku wrzuciła filmik z coming outu. Aktorka przyznała, że należy do społeczności LGBTQ+. To nie pierwszy raz, gdy McNulty wyoutowała się jako osoba biseksualna. Fani wiedzieli od dawna...

Amybeth McNulty możecie kojarzyć już z dwóch dużych produkcji. Aktorka parę lat temu zasłynęła jako Ania z Zielonego Wzgórza (teraz już "Anne z Zielonych Szczytów") w netflixowej adaptacji powieści. Niedawno mogliście ją oglądać w "Stranger Things".

Właśnie do tej ostatniej roli aktorka nawiązuje w najnowszym TikToku. Amybeth McNulty na nagraniu dokonała coming outu. Dziewczyna jest osobą biseksualną. Uważni fani wiedzą jednak, że to nie pierwszy raz, gdy przyznała, że jest częścią społeczności LGBTQ+.

Amybeth McNulty jest bi i w coming outcie nawiązuje do "Stranger Things"

Żeby zrozumieć TikToka, którego niedawno wrzuciła Amybeth McNutly, musicie wiecie, co wydarzyło się w czwartym sezonie "Stranger Things". Spokojnie, nie jest to żaden kluczowy wątek czy wielki spoiler, więc możecie czytać dalej, nawet jeśli nie widzieliście tego sezonu.

Amybeth McNulty w serialu wciela się w rolę Vickie. W dziewczynie jest zakochana serialowa Robin, czyli Maya Hawke. Problem polega na tym, że jej obiekt westchnień ma chłopaka. Chłopaka, z którym Vickie zrywa pod koniec serii. Biorąc pod uwagę chemię między dziewczynami, którą widać w ostatnim odcinku, w piątym sezonie "Stranger Things" z pewnością wątek relacji postaci Amybeth i Hawke będzie pogłębiony.

W każdym razie właśnie do biseksualności swojej bohaterki nawiązuje McNulty w najnowszym TikToku. Dziewczyna do popularnego dźwięku "how would they know bad girls club" dodała napis: "Gdy grasz rolę osoby bi, a sama nie dokonałaś jeszcze coming outu", po czym pokazała dziewczynę.

trwa ładowanie posta...

Amybeth McNulty i jej comig outy

Fani aktorki wiedzą, że to nie pierwszy raz, kiedy aktorka nawiązuje do bycia częścią społeczności queer. Amybeth w 2020 roku przyznała, że jest osobą LGBTQ+. Dwa miesiące temu na jej Instagramie pojawił się też taki wpis, który rozwiał wątpliwości:

Nazywam się Amybeth McNulty i jestem osobą biseksualną. To chyba mój oficjalny coming out… więc jeśli w przeszłości mówiłam, że was rozumiem, to dlatego, że jestem jedną z was. Wiem, jaką to wszystko jest trudną drogą, ale proszę wiedz, że wszystko będzie okey. Zrozumienie prawdy o sobie zajęło mi plus minus 8 lat, ale teraz wiem, że to jedyne, w co wierzę. Szczęśliwego miesiąca dumy piękni ludzie.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Teraz wszystko jest już chyba jasne, a my możemy pogratulować aktorce coming outu. Przypominam jeszcze, że outowanie kogokolwiek bez jego zgody jest formą przemocy, więc nie należy tego robić!

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 46
  • emoji ogień - liczba głosów: 3
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 2
  • emoji kupka - liczba głosów: 40