popkultura
Drama między Kostką a Jordanem z TVGry. Padły ostre słowa
Maya Hawke

Maya Hawke ze "Stranger Things" z nowym utworem "Thérèse". Orgia w lesie szokuje odbiorców

Źródło zdjęć: © YouTube
Anna RusakAnna Rusak,22.07.2022 13:00

Maya Hawke, czyli aktorka znana ze "Stranger Things", znowu zajmuje się muzyką. Artystka wypuściła najnowszy singiel "Thérèse", który ma promować nadchodzący album "MOSS". Teledysk jest "nieodpowiedni dla niektórych użytkowników", bo zobaczycie w nim orgię w lesie.

Jeśli śledzicie twórczość Mai Hawke, to dobrze wiecie, że artystka nie tylko gra w "Stranger Things", ale i aktywnie rozwija karierę muzyczną i co jakiś czas dzieli się z nami nowymi singlami.

Niedawno Maya wypuściła singiel "Thérèse". Utwór Hawke wywołał w sieci sporo kontrowersji. Wszystko przez bardzo odważny teledysk.

Maya Hawke wydaje nowy album

Dwa lata temu Maya Hawke wypuściła swój debiutancki album "Generous Heart". I choć nie odniósł on wielkich sukcesów, aktorka postanowiła kontynuować swoją muzyczną ścieżkę, a niedługo, bo już 23 września, usłyszymy jej najnowszy album "MOSS".

Krążek ma promować piosenka "Thérèse". Hawke właśnie podzieliła się z nami teledyskiem do utworu i wywołała sporo kontrowersji w sieci. Na filmie widać m.in. fragment nagiego ciała aktorki. Głównym wątkiem historii zaprezentowanej w teledysku jest leśna orgia.

trwa ładowanie posta...

Kontrowersje wokół "Thérèse" Hawke

"Thérèse" możecie zobaczyć tylko na platformie YouTube,. Został oznaczony jako "wideo nieodpowiednie dla niektórych użytkowników". Na początku klipu o "treściach dla dorosłych" informuje też sama Maya Hawke.

W pięciominutowym filmie możemy zobaczyć grupę młodych ludzi uprawiających nocą grupowy seks w lesie. Tę leśną orgię w pewnym momencie przerywa policja, a my widzimy, jak półnagie osoby (w tym Maya Hawke) podążają za funkcjonariuszami.

Maya Hawke - Thérèse (Official Music Video)

Warto chyba zaznaczyć, że klip nie jest wulgarny. Wideo jest naprawdę klimatyczne i melancholijne, a nagość przedstawiona jest bardzo subtelnie. Część osób jest zachwycona artystycznym przedstawieniem "Thérèse" w teledysku, a części nie do końca podoba się nagość. Pytają, czy naprawdę trzeba wszędzie "szczuć golizną", by przyciągnąć uwagę.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Sama Hawke, w wywiadzie dla collider.com, mówi, że chciała po prostu pokazać, że: " samotność jest najgorszą rzeczą, dopóki nie uświadomimy sobie, że jest znacznie lepsza od złego towarzystwa" i ukazać zmagania ze swoim publicznym wizerunkiem. Cóż, trzeba przyznać, że zrobiła to w naprawdę intrygujący sposób, a utwór "Thérèse" jest bardzo przyjemny!

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 4
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 3
  • emoji kupka - liczba głosów: 4
Komentarze (0)
arrow
Były chłopak Natsu wydał numer z obecnym chłopakiem Natsu