Noah Schnapp jest gejem

Noah Schnapp ujawnił się jako gej. Coming out na TikToku

Źródło zdjęć: © Vibez.pl / TikTok
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,06.01.2023 10:01

Młody gwiazdor netfliksowego "Stranger Things" Noah Schnapp podzielił się ze światem ważną informacją. Aktor nagrał film na TikToka, w którym dokonał coming outu i przyznał, że jest gejem. Klip zyskał viralową popularność.

Noah Schnapp to jeden z najbardziej rozpoznawalnych aktorów młodego pokolenia. 18-latek zasłynął rolą Willa Byersa w hitowym serialu Netfliksa "Stranger Things". Gwiazdor w lipcu 2022 roku przyznał, że grany przez niego bohater jest gejem, który podkochuje się w Mike'u. Okazuje się, że to nie była jedyna ważna rzecz, którą Schnapp miał fanom do powiedzenia.

Schnapp opublikował film na TikToku, w którym dograł się do popularnego w aplikacji trendu. Uczestnicy tego trendu opowiadają o istotnych wydarzeniach w życiu, które nie okazały się aż tak poważne, jak im się początkowo wydawało. Młody gwiazdor Netfliksa wykorzystał zabawę użytkowników TikToka, by oznajmić, że jest gejem.

Noah Schnapp ujawnił się jako gej

Schnapp na nagraniu leży na łóżku i porusza ustami do słów lektora. Nad nim widnieje tekst życiowego doświadczenia: "Kiedy wreszcie powiedziałem przyjaciołom i rodzinie, że jestem gejem po tym, gdy przez 18 lat żyłem w strachu, a oni odparli tylko: my wiemy". Schnapp w komentarzu do nagrania napisał: "Chyba jestem bardziej podobny do Willa niż przypuszczałem".

trwa ładowanie posta...

Internauci gratulują Noahowi Schnappowi

Film, w którym Schnapp przyznał, że jest gejem, zyskał viralową popularność. Nagranie w kilkanaście godzin po publikacji zdobyło ponad 30 mln wyświetleń. Internauci piszą gwiazdorowi życzenia i gratulacje. Oficjalne konto Netfliksa na TikToku skomentowało klip Schappa za pomocą trzech emotikonów serduszek. 18-latek odpisał: "Kocham was".

Noah Schnapp jest gejem
Noah Schnapp jest gejem (TikTok)

Netflix pracuje nad piątą odsłoną serialu "Stranger Things". Będzie to zarazem finałowy sezon tej produkcji. Póki co nie znamy szczegółów fabuły ani przybliżonej daty premiery.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 193
  • emoji ogień - liczba głosów: 151
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 183
  • emoji smutek - liczba głosów: 29
  • emoji złość - liczba głosów: 25
  • emoji kupka - liczba głosów: 181
Yyyy,zgłoś
Telefoniczne Centrum Wsparcia 800 70 2222 LINIA JEST BEZPŁATNA, A POMOC PSYCHOLOGA DOSTĘPNA JEST 24 GODZINY PRZEZ 7 DNI W TYGODNIU
Odpowiedz
2Zgadzam się1Nie zgadzam się