lifestyle
Biedne Polaczki jedzą za dużo mięsa. Kupcie sobie mały samolot, to będziecie mogli polecieć na wakacje
Lili Reinhart

Aktorka z "Riverdale" krytykuje Kim Kardashian i jej sukienkę: "Obrzydliwa ignorancja"

Źródło zdjęć: © Instagram.com, Lili Reinhart
Anna RusakAnna Rusak,05.05.2022 12:00

Lili Reinhart, którą znacie z "Riverdale", skrytykowała podejście Kim Kardashian do ciała i jej wystąpienie na Met Gali w sukience Marilyn Monroe. Ciałopozytywna aktorka uważa, że zachowanie celebrytki jest skandaliczne.

bFPdxEJf

Met Gala 2022 już za nami i chyba wszyscy w związku z tym wydarzeniem mówią tylko o jednym - Kim Kardashian i jej sukience. Celebrytka ubrana w legendarną sukienkę Marilyn Monroe wzbudziła sporo kontrowersji.

Po wywiadzie dla "Vogue’a", którego udzieliła Kardashian, wylała się na nią fala krytyki. Do sprawy na swoim stories odniosła się aktorka Lili Reinhart, którą możecie kojarzyć z serialu "Riverdale".

Kim Kardashian i jej kontrowersyjna sukienka Marilyn

Z wywiadu dla "Vogue’a" dowiadujemy się, że Kim musiała się naprawdę poświęcić, by zmieść się w sukienkę Marilyn. Kardashian przyznaje, że m.in. zrezygnowała z węglowodanów i cukrów na prawie cały miesiąc, dzięki czemu zrzuciła ponad 7 kg.

Do całej sprawy na swoim stories odniosła się aktorka z "Riverdale" Lili Reinhart, która już od dawna na swoich social mediach opowiada o ciałopozytywności. Lili stwierdziła, że opowiadanie o głodzeniu się "dla czerwonego dywanu" jest naprawdę niestosowne.

bFPdxEJh


Chodzenie po czerwonym dywanie i przeprowadzanie wywiadu, w którym mówi się o tym, jak bardzo jest się głodnym, bo nie jadło się węglowodanów przez ostatni miesiąc i to wszystko po to, żeby zmieścić się w piep**oną sukienkę? To naprawdę złe. Popiep**one na wielu poziomach.

- Lili Reinhart

Reinhart zwróciła też uwagę na to, że Kim oglądały miliony młodych mężczyzn i kobiet, a przesłanie celebrytki płynące z jej opowieści o głodzeniu się mogło na nich naprawdę źle wpłynąć. Zaapelowało też o to, byśmy przestali wspierać osoby promujące tak szkodliwe podejście do ciała

bFPdxEJj

Otwarte przyznanie się do głodzenia się ze względu na wydarzenie, jakim jest Met Gala, kiedy dobrze wiesz, że obserwują cię miliony młodych mężczyzn i kobiet, słuchających każdego twojego słowa. To jest obrzydliwa ignorancja nie z tego świata. Proszę, przestańcie wspierać te głupie, szkodliwe celebrytki, których cały wizerunek w mediach kręci się wokół ich ciał.

- Lili Reinhart

Ciałopozytywność a sukienka Kim Kardashian

Cóż, trudno się z Lili nie zgodzić, w końcu czasy, w których promowało się głodzenie, już dawno minęły i naprawdę nikt nie chce już oglądać osób mówiących o tym, jak to schudły tylko po to, by zmieścić się w sukienkę.

bFPdxEJp

Dzisiaj zdecydowanie ważniejsza jest ciałopozytywność i zdrowe, świadome podejście do ciała. Era głodowych diet jest już za nami. Wypisywanie się w jakieś chore szablony i kanony też, więc może warto byłoby to jakoś przekazać Kim? Może dzięki temu następnym razem po prostu założyłaby coś wygodnego?

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Jaay,zgłoś
A to nie szło jakoś w stylu „jej ciało jej wybór”? XDDDDDD
Odpowiedz
2
like
1
dislike
Komentarze (1)
arrow
OnlyFans Feno: pierwsze konto polskiego rapera w historii!