Adriana Chechik ZŁAMAŁA kręgosłup w dwóch miejscach

Adriana Chechik podczas konwentu streamerów złamała kręgosłup w dwóch miejscach

Źródło zdjęć: © Instagram, Kolaż: Vibez, Twitter
Oliwier NytkoOliwier Nytko,11.10.2022 11:05

Adriana Chechik, znana streamerka, doznała poważnego wypadku. Influencerka złamała kręgosłup w dwóch miejscach, gdy skakała do specjalnego basenu, który miał amortyzować wypadek. Wszystko podczas konwentu dla streamerów.

Obecnie trwa TwitchCon, czyli konwent dla streamerów oraz ich fanów. Dodam tylko, że całość dzieje się w Stanach Zjednoczonych. To tam doszło do poważnego wypadku, w którym ucierpiała streamerka, gwiazda filmów dla dorosłych i właścicielka potężnego konta na OnlyFans: Adriana Chechlik.

Adriana Chechik złamała kręgosłup w dwóch miejscach

Do wydarzenia doszło na stoisku Lenovo. Znajdował się basen z piankami. Streamerzy wskakiwali do niego po walce na podwyższonych platformach. Coś a’la walki gladiatorów. Podobne atrakcje znajdują się w większości parków trampolin.

Na nagraniu, które umieszczam niżej, widać jak Adriana skacze z małej platformy i ląduje na kości ogonowej, po czym przewraca się i mówi "Nie mogę wstać". Krótko po tym można usłyszeć inny głos, który mówi: "Nie, nie, nic jej nie jest".

trwa ładowanie posta...

Problem w tym, że Chechik doznała sporych obrażeń ciała:

"Cóż, złamałam plecy w dwóch miejscach i dziś mam operację wstawienia metrowego pręta dla jego wsparcia" - napisała na Twitterze Checik.

trwa ładowanie posta...

TwitchCon: to nie jedyny wypadek ze stoiska Lenovo

Od razu na Twitterze pojawiło się sporo komentarzy i zdjęć, które wskazują na to, że atrakcja TwitchConu nie była za bardzo bezpieczna. W tym samym miejscu jedna dziewczyna miała dość poważnie zwichnąć kolano:

trwa ładowanie posta...

A jeszcze inna osoba zrobiła sobie "coś" z kostką:

trwa ładowanie posta...

Odpowiedź Lenovo jest… standardowa. Redakcja Kotaku skontaktowała się z firmą  i otrzymała standardowe korporacyjne "przyglądamy się sprawie":

"Wiemy o incydentach odwiedzających TwitchCon, którzy doznali obrażeń na atrakcji z pianką w grze gladiatora na stoisku Lenovo. Obszar ten został zamknięty, a my współpracujemy z organizatorami imprezy w celu zbadania tych incydentów" - odpowiedziała osoba z Lenovo.

Mówi się o tym, że TwitchCon 2022 to jedna wielka dezorganizacja i chaos. Mówi się o chamstwie, braku pomocy ze strony pracowników - oraz, co jest do uwierzenia, że fani kradną butelki z wodą przeznaczone dla influencerów:

trwa ładowanie posta...

Ba! Pojawiły się też doniesienia, że do napoi streamerów miały być (przez fanów?!) dosypywane środki odurzające:

"Streamerzy są źle oznaczani, ludzie kradną, niebezpieczny basen z piankami, na którym zabawa skończyła się tym, że ktoś złamał kręgosłup, a inny zwichnął kolano, a także ludzie dostają swoje napoje ze środkami odurzającymi" - napisała jedna osoba na Twitterze.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 4
  • emoji ogień - liczba głosów: 2
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 5
  • emoji smutek - liczba głosów: 9
  • emoji złość - liczba głosów: 19
  • emoji kupka - liczba głosów: 50