Spysiński zawalczy na FAME MMA 18

Spysiński w końcu się doczekał. Youtuber zawalczy na FAME MMA

Źródło zdjęć: © Instagram
Konrad SiwikKonrad Siwik,13.04.2023 17:00

Mateusz Spysiński w końcu załapał się do FAME MMA. A długo się prosił, bo jego debiut w federacji został zapowiedziany przez potężnych włodarzy już podczas konferencji na początku 2022 r. Jego przeciwnikiem podczas nadchodzącej gali FAME 18 będzie Jakub Frączek "Paramaxil".

Mateusz Spysiński jest jednym z czołowych polskich twórców internetowych zajmujących się szeroko pojętym i niezwykle popularnym w ostatnim czasie commentary. Na YouTube publikuje nagrania, podczas których komentuje różnego rodzaju bieżące wydarzenia czy działania innych twórców.

Mateusz Spysiński na FAME MMA 18

Youtuber od dłuższego czasu obserwował i komentował na swoim kanale również gale FAME MMA. Podczas konferencji FAME MMA w styczniu 2022 r. włodarze ogłosili angaż Spysińskiego jako zawodnika. Miał on walczyć podczas 14. odsłony gali, jednak do pojedynku ostatecznie nie doszło. Od tamtego czasu szum wokół potencjalnego starcia nieco ucichł aż do teraz. W social mediach youtubera i federacji pojawiła się bowiem zapowiedź jego walki na FAME MMA 18.

trwa ładowanie posta...

- Jeden raz odmówiłem walki, drugi raz nawet nie wiem, czy to była poważna propozycja. A reszta przeciwników to były takie sytuacje, że jeden przeciwnik potrzebował więcej czasu, później powiedział, że jednak rezygnuje. Następnym razem znowu coś było. Ostatnio była kontuzja - wyjaśnił Spysiński w rozmowie z Betclic Polska. - No ale trenowałem ciągle, więc nie czuję, że to był zmarnowany czas - dodał youtuber.

MATEUSZ SPYSIŃSKI BĘDZIE DYMIŁ JAK DARO LEW? ZDRADZA, KIEDY TAK SIĘ STANIE

Paramaxil będzie przeciwnikiem Spysińskiego

Spysiński ma już przeciwnika, którym będzie Jakub Frączek "Paramaxil". Jest on jednym z najbardziej kontrowersyjnych twórców internetowych, znanym ze swojego ciętego języka i specyficznego poczucia humoru. Paramaxil przez długi czas działał na Twitchu, który był jego głównym źródłem dochodów. Jednak za kontrowersyjne treści dostał w końcu bana.

trwa ładowanie posta...

W przeciwieństwie do Spysińskiego Frączek ma już za sobą debiut w oktagonie. Podczas gali FAME MMA 15 został brutalnie znokautowany przez Franciszka Rusiekciego "Frania". Tym razem liczy jednak na inny rezultat.

Walka Spysiński vs Paramaxil będzie przeprowadzona na zasadach MMA - 3 rundy po 3 minuty każda. Gala FAME MMA 18, podczas której zmierzą się internetowi twórcy, odbędzie się w Atlas Arenie w Łodzi w sobotę 20 maja 2023 r.

Niedawno poznaliśmy również nowego współprowadzącego FAME MMA, którym został Gimper. Wiele osób z pewnością wolałoby jednak go zobaczyć w starciu ze Spysińskim. W końcu byłaby to walka dwóch twórców commentary. Może po udanym pojedynku z Paramaxilem przyjdzie i czas na to. Decyzję pozostawiamy potężnym włodarzom.

Rozwijaj swoje pasje z Bankiem Pekao S.A., bo jak nie teraz to kiedy?
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0