#MyImpact

Zobacz spot wizerunkowy #MamWpływ i Vibez.pl!

Źródło zdjęć: © vibez
Redakcja Vibez,
14.09.2023 14:17

W spocie wizerunkowym #MamWpływ przypominamy wszystkim tym, którzy traktują generację Z protekcjonalnie, że to właśnie od młodych ludzi zależy, jak będzie wyglądać przyszłość.

Nawiązujemy wprost do naszych wartości i poruszamy takie tematy jak zaangażowanie społeczne, ekologia, zdrowie psychiczne czy prawa społeczności LGBT+. Jesteśmy dumni, że mogliśmy tworzyć ten projekt we współpracy z Komisją Europejską, która doceniła serwis Vibez jako lidera w swojej kategorii.

Czym jest projekt #MamWpływ?

Redakcja Vibez.pl zaangażowała się w międzynarodowy projekt unijny Be Active, Be Your Change!, w ramach którego jest realizowana kampania #MamWplyw. Naszym zadaniem jest budowanie wśród osób z generacji Z przekonania, że mają wpływ na swoje otoczenie i mogą wprowadzać zmiany. Projekt jest realizowany w partnerstwie z mediami z Litwy, Bułgarii, Chorwacji i Rumunii i potrwa do września 2024 r.

Co chcemy osiągnąć?

Pragniemy wzmocnić poczucie sprawczości wśród młodych osób oraz nauczyć odpowiedzialnego i świadomego korzystania z mediów. Krytyczne myślenie, otwartość na inne poglądy, rozwijanie odporności na manipulację - wszystkie te aspekty są kluczowe dla funkcjonowania społeczeństwa obywatelskiego. Właśnie dlatego w spocie chcieliśmy zachęcić odbiorców do tego, by nie ulegali naciskom, mieli w sobie siłę i samodzielnie dokonywali wyborów, które uważają za najlepsze.

Ekipa produkująca wideo, na czele z reżyserem Maciejem Aleksandrem Bierutem, to ludzie pełni pasji i wiary w to, że ich pokolenie może zmienić świat na lepsze. Ta autentyczność sprawia, że nasz produkt medialny jest wyjątkowy.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym spotem wizerunkowym.

Michał Dziedzic – Naczelny Vibez.pl

Marta Rudzińska - Project Manager #MamWpływ

#MamWpływ

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 14
  • emoji ogień - liczba głosów: 10
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 230
  • emoji smutek - liczba głosów: 69
  • emoji złość - liczba głosów: 58
  • emoji kupka - liczba głosów: 682
Kcin,zgłoś
Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Odpowiedz
1Zgadzam się1Nie zgadzam się
darek,zgłoś
jestes super gosc
Odpowiedz
0Zgadzam się1Nie zgadzam się
obserwator,zgłoś
Konfa to nic innego jak szowinistyczna partyjka pod przewodem piwnego bibosza.
Odpowiedz
3Zgadzam się4Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 17