Kacper Błoński apeluje

Kacper Błoński apeluje: "Stop shaming ten seconds u facetów"

Źródło zdjęć: © Instagram
Konrad SiwikKonrad Siwik,27.09.2023 15:45

- To było najgorsze 10 sekund mojego życia - podsumowała krótko Fagata "dośrodkowanie" Crushera. Kacper Błoński miał już nie poruszać tematu, jednak w rozmowie z FAME NEWS zaapelował o zaprzestanie shamingowania facetów, którzy zbyt szybko dochodzą.

Kacper Błoński po zdradzeniu opinii publicznej historii zbliżenia z Fagatą, która zapamiętała je zupełnie inaczej, poszedł po RiGCz do głowy. Najpierw przyznał, że "było to nieeleganckie i niepotrzebne", dodając, iż na tym kończy ten temat. Ale nie skończył.

Crusher apeluje o niezawstydzanie krótkodystansowców

Influencer i freak fighter po ostatniej konferencji poprzedzającej FAME Friday Arena 2 został zaczepiony przez Huberta Rublewskiego z kanału FAME NEWS. Podczas rozmowy Kacper Błoński odniósł się do słów Fagaty: - Stop shaming ten seconds u facetów! - zaapelował Crusher.

trwa ładowanie posta...

- Słuchajcie chłopaki, to nic złego. Nawet jeśli szybko kończycie, jeśli będziecie mieli odpowiednią partnerkę, ona nie będzie tego wyśmiewała, bo tak postępują normalne kobiety. Nie wstydźcie się tego, im więcej będziecie uprawiać seksu ze swoją dziewczyną, tym bardziej będziecie się szkolić, więc to nic strasznego. Ja też się kiedyś spuszczałem w 10 sekund - wyjaśnił Błoński.

BŁOŃSKI O SŁOWACH ROXIE WĘGIEL, SYTUACJI Z FAGATĄ, PROBLEMACH W GOATS — konfrontacja z Ostrym

Kacper przyznał, że sam miał kiedyś kompleksy i przez to późno zaczął uprawiać seks. Podkreślił, że dużą presję na młodych osobach wywierają filmy dla dorosłych, które zakrzywiają w ich głowach wizję stosunku. Błoński odniósł się również do ostatnich słów Roxie Węgiel, stwierdzając, że nie należy bać się zagadywać do atrakcyjnych dziewczyn.

Rozwijaj swoje pasje z Bankiem Pekao S.A., bo jak nie teraz to kiedy?
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 5
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 3