Ekipa Warszawski Koks otworzyła bezpłatną siłownię. "Sport jest dla każdego"
Ekipa Warszawski Koks to nie tylko ubrania, suplementy diety i napoje. WK we współpracy z Burmistrzem Dzielnicy Ochota otworzyli bezpłatną siłownię.
Tego nikt się nie spodziewał. Ekipa Warszawski Koks na poważnie wzięła propagowanie sportu wśród ludzi. WK we współpracy z Burmistrzem Dzielnicy Ochota w Warszawie stworzyli całodobową, plenerową, bezpłatną siłownię, na której każdy zainteresowany wykona pełen trening.
Podobne
- Zachowywał się jak Tarzan. Dziecko znalazło się w strefie zagrożenia
- Influencer "ćwiczy", wisząc parę metrów nad ziemią. Zapomniał, że istnieją siłownie?
- Hobby horsing wchodzi na nowy poziom. Sportowcy spotkali się na zawodach
- Szkoła jazdy pochwaliła się sukcesem kursantki. Nie przewidziała lawiny reakcji
- Kobiety są aha-aha okropne. Seksualizacja dzieci i atak na Lewandowską
Sport jest dla wszystkich
Oficjalne otwarcie Dzik Gym odbędzie się w sobotę 28 października o godz. 12.00. Jak napisano w opisie otwarcia na Facebooku: "To nie jest zwykła siłka plenerowa, jakie znamy z osiedli. Maszyny posiadają duże, regulowane obciążenia, dzięki czemu zajebisty trening zrobi młody kulturysta i jego babcia, bo sport jest dla każdego."
Pomóż nam zmienić internet na lepsze. TUTAJ
Choć w internecie wiele osób pochwala pomysł WK, pojawiają się komentarze, że siłownia nie przetrwa zbyt długo. Winę za to ponosić ma polska mentalność. Wiele osób daje siłowni maksymalnie miesiąc, zanim zostanie zniszczona. Kilkoro komentujących zwróciło także uwagę na to, że projekt mógłby z powodzeniem zostać rozszerzony na obszar całego kraju tak, aby każdy mógł zainteresować się sportem.
Siłownia Dzik Gym różni się od typowych "siłowni pod chmurką" zastosowanym sprzętem. Ekipa Warszawski Koks zadbała o to, aby maszyny posiadały odpowiedni zakres obciążenia nie tylko dla początkujących, ale także dla osób zaawansowanych. Obiekt mieści się przy ulicy Wiślickiej 7 w Warszawie.
Popularne
- Dziki Trener zapowiada pozwy? "Nie pomoże usuwanie postów"
- Jawor nie zapłacił jej za pracę. Ghostował dziewczynę przez kilka miesięcy
- Przemek Pro mocno o "szon patrolu"? "Przegrywy, które nigdy nie będą miały dziewczyny"
- Znamy ceny biletów na The Weeknd. Jest drogo, ale mogło być (?) drożej
- Dramatyczny gest Ostatniego Pokolenia. Aktywistka obnażyła piersi przed obrazem Rejtana
- Wygrał konkurs na najbardziej performatywnego mężczyznę w Warszawie. Nawet nie lubi matchy [WYWIAD]
- Odsłonili mural Friza i Wersow. Internauci nie mieli litości
- Idealny produkt DRE$$CODE nie istn... Bagi pokazał własne gwiazdki na pryszcze
- Game over, jesienna nudo. Najlepsze gry na mgliste popołudnie