Ekipa Warszawski Koks otworzyła bezpłatną siłownię

Ekipa Warszawski Koks otworzyła bezpłatną siłownię. "Sport jest dla każdego"

Źródło zdjęć: © Instagram: warszawskikoks / Instagram: warszawskikoks
Weronika Paliczka,
27.10.2023 16:30

Ekipa Warszawski Koks to nie tylko ubrania, suplementy diety i napoje. WK we współpracy z Burmistrzem Dzielnicy Ochota otworzyli bezpłatną siłownię.

Tego nikt się nie spodziewał. Ekipa Warszawski Koks na poważnie wzięła propagowanie sportu wśród ludzi. WK we współpracy z Burmistrzem Dzielnicy Ochota w Warszawie stworzyli całodobową, plenerową, bezpłatną siłownię, na której każdy zainteresowany wykona pełen trening.

Sport jest dla wszystkich

Oficjalne otwarcie Dzik Gym odbędzie się w sobotę 28 października o godz. 12.00. Jak napisano w opisie otwarcia na Facebooku: "To nie jest zwykła siłka plenerowa, jakie znamy z osiedli. Maszyny posiadają duże, regulowane obciążenia, dzięki czemu zajebisty trening zrobi młody kulturysta i jego babcia, bo sport jest dla każdego."

Pomóż nam zmienić internet na lepsze. TUTAJ

Choć w internecie wiele osób pochwala pomysł WK, pojawiają się komentarze, że siłownia nie przetrwa zbyt długo. Winę za to ponosić ma polska mentalność. Wiele osób daje siłowni maksymalnie miesiąc, zanim zostanie zniszczona. Kilkoro komentujących zwróciło także uwagę na to, że projekt mógłby z powodzeniem zostać rozszerzony na obszar całego kraju tak, aby każdy mógł zainteresować się sportem.

Siłownia Dzik Gym różni się od typowych "siłowni pod chmurką" zastosowanym sprzętem. Ekipa Warszawski Koks zadbała o to, aby maszyny posiadały odpowiedni zakres obciążenia nie tylko dla początkujących, ale także dla osób zaawansowanych. Obiekt mieści się przy ulicy Wiślickiej 7 w Warszawie.

trwa ładowanie posta...
Rozwijaj swoje pasje z Bankiem Pekao S.A., bo jak nie teraz to kiedy?
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 13
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 2