ss

Wytatuował 90 proc. ciała. "Zrobiłbym to jeszcze raz"

Źródło zdjęć: © Instagram - Andreas Stauffiger / Instagram
Natalia Witulska,
30.10.2023 11:15

Andreas Stauffiger pokrył kolorowym atramentem 90 proc. ciała. Mężczyzna wydał na to ponad 113 tys. zł. Zrobił to po to, aby łatwiej identyfikować ludzi, gdyż choruje na prozopagnozję.

Andreas Stauffiger to strażak ochotnik oraz przemysłowy operator spożywczy ze Szwajcarii. Mężczyzna wydał ponad 113 tys. zł, aby pokryć tatuażami 90 proc. ciała. Na pierwszy z nich zdecydował się, gdy miał zaledwie 18 lat. Zrobił to dlatego, że cierpi na skrajną ślepotę i ma problem z rozpoznawaniem osób, nawet najbliższych.

Pokrył tatuażami 90 proc. ciała

Andreas Stauffiger prawie cały pokryty jest w tatuażach. Oprócz nich ma również sporo kolczyków, rozczepiony język, a nawet dokonał modyfikacji w miejscach intymnych. Mężczyzna zdecydował się na ekstremalne zmiany w swoim ciele, ponieważ cierpi na prozopagnozję, czyli skrajną ślepotę. Ma problem w rozpoznawaniu osób, również bliskich i przyjaciół.

- Zawsze fascynowały mnie wszelkiego rodzaju modyfikacje ciała, ponieważ cierpię na skrajną ślepotę twarzy. Nie rozpoznaję twarzy, nawet bliskich przyjaciół, chyba że jest w tym coś szczególnego. Potrafię rozpoznać tatuaże, kolczyki i tego typu rzeczy - powiedział Andreas Stauffiger w rozmowie z "Mirror".

trwa ładowanie posta...

Szwajcar podkreśla, że tatuaże ułatwiają mu życie. Jest w stanie rozpoznać samego siebie w lustrze, ponieważ widzi coś bardzo charakterystycznego. Niestety dla niego, opinia publiczna nie podziela jego ekscytacji. Wielokrotnie usłyszał od ludzi na ulicy, że wygląda jak morderca lub ktoś podejrzany. Andreas Stauffiger stara się tym nie przejmować i mówi, że uwielbia to, jak wygląda.

trwa ładowanie posta...

- Moja twarz jest ulubioną częścią ciała, którą zmodyfikowałem. Tusz do twarzy w połączeniu z moimi wytatuowanymi oczami i rozdwojonym językiem jest najlepszy. Kiedy po raz pierwszy zobaczyłam w lustrze moją mocno wytatuowaną twarz, było to coś wyjątkowego. Zrobiłbym to jeszcze raz - powiedział Andreas w rozmowie z mediami.

Źródło: mirror.co.uk

Pomóż nam zmienić internet na lepsze. TUTAJ

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 8
  • emoji ogień - liczba głosów: 2
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 44
  • emoji smutek - liczba głosów: 9
  • emoji złość - liczba głosów: 16
  • emoji kupka - liczba głosów: 101
kajot,zgłoś
Jeszcze na czole powinien sobie wytatuować '230V', jak pewien jegomość widziany w Krakowie.
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się
Dlaczego nie 100 %?
Odpowiedz
5Zgadzam się0Nie zgadzam się
człowieku znajdz lekarza i to dobrego bo ten cię oszukuje
Odpowiedz
15Zgadzam się0Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 37