Jessy Kirkpatrick o operacjach plastycznych

Wszczepiło rogi w czoło. Osoba tiktokerska po operacjach plastycznych

Źródło zdjęć: © Thesicklyvampire / Canva, TikTok
Natalia Witulska,
26.04.2023 13:35

Jessy Kirkpatrick to 26-letnia osoba niebinarna, która mieszka w Kansas w USA. Na TikToku pokazuje, jak prezentuje się po wykonaniu wielu zabiegów ingerujących w wygląd.

Jessy Kirkpatrick wprost mówi, że czuje się uzależnione od operacji plastycznych. Na pierwszy zabieg zapisało się, gdy miało zaledwie 16 (!) lat. Dodało wtedy dwie 20-milimetrowe zatyczki do nozdrzy, rozciągnęło przegrodę i uszy oraz zdecydowało się na 16 kolczyków.

Silikonowe implanty rogowe na czole

Osoba tiktokerska Jessy Kirkaptrick znane jest w aplikacji jako "thesicklyvampire". Zrobiło się o nich głośno, gdy pokazało, że zdecydowało się na wszczepienie silikonowych implantów rogowych w czoło.

trwa ładowanie posta...

"Dzieci przede mną uciekają"

Jessy zdaje sobie sprawę, że jest sensacją w swoim mieście. W rozmowie z "The Mirror" powiedziało, że gdy dzieci je widzą, to uciekają na drugą stronę ulicy lub krzyczą, że jest dziwakiem. Mimo negatywnego odbioru w Kansas osoba tiktokerska nie ma zamiaru zrezygnować z ekstremalnego ingerowania w ciało. Właśnie dlatego rozszczepiło język, wytatuowało oczy na czarno i dodało kolczyki w policzkach.

trwa ładowanie posta...

Thesicklyvampire zauważyło jednak, że TikTok stał się platformą, na której jest odbierane milej niż w prawdziwym życiu. Obserwatorzy osoby tiktokerskiej doceniają ich wygląd, makijaż oraz to, że jest autentyczne i szczere.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 6
  • emoji ogień - liczba głosów: 67
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 666
  • emoji smutek - liczba głosów: 666
  • emoji złość - liczba głosów: 666
  • emoji kupka - liczba głosów: 6647
To jest człowiek ?
Odpowiedz
3Zgadzam się0Nie zgadzam się
Olka,zgłoś
mocna zaburzona osoba wymagająca leczenia psychiatrycznego. na terapię powinien udać się także autor tego artykułu, bezmyślnie idący z prądem i opisujący chorego człowieka jako ono, potwierdzając tym samym, że akceptuje i popiera te zaburzenia
Odpowiedz
12Zgadzam się0Nie zgadzam się
niegolony,zgłoś
Osoba nierozumna
Odpowiedz
8Zgadzam się0Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 37