Gabriela i Victor Peralta są najbardziej wytatuowanym małżeństwem na świecie

Najbardziej wytatuowane małżeństwo świata. Co ich motywuje?

Źródło zdjęć: © @X, @victor_h_peralta Instagram, canva
Marta Grzeszczuk,
17.08.2023 15:45

Gabriela i Victor Peralta są rekordzistami Guinessa w modyfikacjach ciała. Mimo dojrzałego wieku nie ustają w kolejnych metamorfozach.

Gabriela Peralta i jej mąż Victor mają łącznie 91 tatuaży i modyfikacji ciała takich, jak blizny, czarne gałki oczne czy rozdwojony język. Para w wieku 52 i 53 lat zapewniła sobie tytuł rekordzistów Guinnessa w kategorii "najwięcej modyfikacji ciała w wykonaniu małżeństwa". Dzierżą go od 10 lat.

Są nazywani cherubinami z piekła rodem

Kontynuując swoją transformację, tatuażystka Gabriela wydała niedawno ponad 4 tys. zł na kolejną inwazyjną modyfikację. Wszczepiła poniżej szyi implanty, tak aby jej ramiona wydawały się większe. W wypowiedzi dla needtoknow.co.uk kobieta tłumaczyła: "Ta modyfikacja to dla mnie część wyglądu, który chcę osiągnąć i dodaje nowy szczegół do tego, co już zrobiłam. Wszystko razem zbliża mnie do osiągnięcia 'siebie'".

trwa ładowanie posta...

Ból jest dla mnie zabawny, ponieważ można go odczuwać z powodu złamania czegoś lub wypadku - ale nie z powodu modyfikacji ciała. Ból który jest częścią tego show, nie ma porównania z niczym innym.

- Gabriela Peralta

W dalszej części wywiadu Peralta wyznała, że jej motywacją jest głównie estetyka. "Negatywne reakcje dla mnie nie istnieją, ponieważ nie zwracam na nie uwagi. Jestem bardzo pewna tego, co lubię i czego chcę dla siebie. Nie dostosowuję swojego życia do innych ludzi i nie pozwalam im w nie ingerować. Jestem bardzo szczęśliwa i zadowolona z decyzji, które podejmuję. Niczego nie żałuję".

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 2
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 12
  • emoji smutek - liczba głosów: 2
  • emoji złość - liczba głosów: 3
  • emoji kupka - liczba głosów: 45
Zastanawia mnie tylko dlaczego ludzie ingerujący w swój wygląd zmieniają się wizerunkowo w większości w demony niektórzy w kosmitów lub postacie z bajek. Czy nie czują się w duszy, psychice pod wpływ donow bo jak można chcieć i czuć się dobrze z takim wizerunki bo estetycznie to nie jest. To tak jak chcieli wyglądać tak jak się czują. Czy zdają sobie z tego sprawę, czy nie czują ze stają się inna osoba nie mówię zaraz opętana ale ze zmienia się psychika i czy na lepsze dla naszej duszy?
Odpowiedz
1Zgadzam się1Nie zgadzam się
Antysyf,zgłoś
Przypadki psychiatryczne się leczy, a nie promuje.
Odpowiedz
1Zgadzam się0Nie zgadzam się
A te rekordy Guinnessa to przypadkiem nie jest prywatna korporacja która jest w stanie opublikować wszystko jeśli pieniądze się zgadzają, podobnie jak powyższe.
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 11