Wyciekły rozmowy Boxdela i Konopskiego

Wyciekły kolejne rozmowy. Nowe fakty w sprawie Pandora Gate

Źródło zdjęć: © Instagram
Konrad SiwikKonrad Siwik,24.03.2024 22:30

Sylwester Wardęga poniekąd wymusił na Nitrozyniaku publikację filmu mającego zdyskredytować Druida i Konopa. Znalazły się w nim dwie rozmowy, które rzucają nowe światło na całą aferę. W jednej z nich uczestniczyli Boxdel i Konop, a w drugiej Stuu i Marcin Dubiel.

Sergiusz Górski "Nitrozyniak" po transmisji live Sylwestra Wardęgi został zmuszony asapowo udostępnić swój film w sieci. Na YouTube na bana, więc nagranie mające podkopać pozycję Druida i Konopa trafiło na X. Wcześniej Nitro uruchomił transmisję na Kicku, gdzie odniósł się do zleakowania materiału przez Wardęgę.

W filmie Nitrozyniaka znalazły się dwie rozmowy, które wnoszą sporo nowych informacji na temat Pandora Gate. Okazuje się, że po publikacji filmu Jakuba Wątora, Marcin Dubiel kontaktował się ze Stuu, żeby omówić całą aferę. Natomiast po publikacji filmu Sylwestra Wardęgi, Boxdel rozmawiał z Konopskim.

trwa ładowanie posta...

Rozmowa Dubiela ze Stuu

Z rozmowy Dubiela ze Stuu wynika, że Marcin był zły na swojego byłego kolegę za wiadomości, które wypisywał do niepełnoletniej dziewczyny. Dubiel na nagraniu stwierdził, że boi się o swój los. Podkreślił również, że nie wiedział, w jakim wieku była dziewczyna, z którą pisał Stuu. Tymczasem główny antybohater Pandora Gate stwierdził, że wiadomości były wyciągnięte z kontekstu. Dodał również, że między nim a dziewczyną nie doszło do intymnego zbliżenia.

trwa ładowanie posta...

Dubiel, który na chwilę dołączył do transmisji Nitrozyniaka, utrzymuje, że nagranie jego rozmowy ze Stuu nie jest próbą wybielenie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

FAGATA O SWOIM EX, ZAŁOŻONYM 0NLYFANS I SWOJEJ PRZYSZŁOŚCI | Vibez Talk

Rozmowa Boxdela z Konopskim

Kolejna rozmowa, która pojawiła się w filmie Nitrozyniaka, odbyła się między Boxdelem a Konopskim. Włodarz Fame MMA był podczas niej kompletnie załamany. We łzach prosił Konopa o załagodzenie sytuacji. Konopskyy pocieszał Boxdela i zapewniał, że udzieli mu pomocy. Dopytywał również Michała czy w odwecie ma uderzyć w Wardęgę.

trwa ładowanie posta...

Według Nitro Konopskyy podczas rozmowy atakował Wardęgę. Twórca commentary stwierdził również, że Druid zniszczył Boxdelowi wieloletnią karierę.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 4
  • emoji złość - liczba głosów: 2
  • emoji kupka - liczba głosów: 1