Ksiądz odpowiada hejterom

Wulgarny atak na księdza. Duchowny nagrał krótką odpowiedź

Źródło zdjęć: © ks. Sebastian Kosecki / YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,06.07.2024 18:00

Ks. Sebastian Kosecki jest nie tylko duchownym, ale też osobowością internetową. Kapłan dostaje wiele obraźliwych komentarzy od hejterów. Nagrał dla nich odpowiedź.

Wielu księży wykorzystuje nowoczesne środki przekazu, by dotrzeć do młodych odbiorców. W gronie kapłanów, którzy umiejętnie wykorzystują media społecznościowe, jest ks. Sebastian Kosecki. Duchowny jest gwiazdą TikToka, na którym obserwuje go ponad 330 tys. fanów.

Popularność w internecie ma blaski i cienie. Szczególnie mocno na krytykę i hejt są wystawieni księża, którzy w związku z kościelnymi aferami nie mają najlepszej renomy. Ks. Kosecki nagrał materiał, w którym w kulturalny sposób odpowiada na negatywne komentarze.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

HEJT W INTERNECIE: VIBEZ x SEXEDPL

Ksiądz odpowiada na hejt

"Czego chcesz, odczep się od ludzi, idź na kasę do Biedronki" - doradził ks. Koseckiemu jeden z internautów. Duchowny odparł:

- Ty mi nie będziesz życia układał, dobra?

"Pasożyt, żyje za pieniądze innych" - napisał inny z widzów. Ks. Kosecki odparł, że ma dwa źródła dochodu. Jednym z nich jest pensja za nauczanie religii w szkole. Kapłan zaznaczył, że pracuje tam legalnie. Drugim źródłem dochodu są dobrowolne ofiary na rzecz parafii. Kto nie chce, nie musi ich przekazywać.

"Ile dzieci skrzywdziłeś, satanisto katolicki?" - zaatakował kolejny z internautów. Duchowny odpowiedział:

- Jeśli jest to pytanie, to żadnego. Czy satanisto? Raczej nie bardzo się odnajduję w tej roli. A katolicki? Jak najbardziej.

"Ponoć w kurii już zaczęli się o ciebie martwić" - ostrzegł inny z widzów. Ks. Kosecki odpowiedział, że nic mu o tym nie wiadomo.

- Gdyby się o mnie martwili, to by się ze mną skontaktowali, a nic złego się nie wydarzyło, więc myślę, że nie. Chociaż to zawsze miłe, gdy drugi człowiek się o ciebie martwi - powiedział kapłan.

trwa ładowanie posta...

Ks. Sebastian Kosecki jest kapłanem w parafii Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Zawierciu. Poza kontem na TikToku ma również profile na Instagramie i YouTube.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 8
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 3
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 20
Tyle,zgłoś
Nie rozumiem po co ludzie w ogóle słuchają tego co księża mają do powiedzenia.
Odpowiedz
8Zgadzam się5Nie zgadzam się
1989,zgłoś
Dawne POKOLENIA POLAKÓW I POLEK obalili Komunę pod sztandarem Boga Wiary i Kościoła .....a dziś ich dorosłe dzieci wnuki i prawnuki OBALAJĄ WIARĘ I KOŚCIÓŁ .... . To po co było obalać Komunę ??? Skoro młodzi wyznają dziś wiarę w NEOKOMUNĘ ...
Odpowiedz
4Zgadzam się7Nie zgadzam się
zobacz odpowiedzi (1)
KIEDY BEDZIE SALCESON ROBIL I LECZYL NIM
Odpowiedz
5Zgadzam się6Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 6