Ksiądz gruzuje Najjjkę. Powiedział, co myśli o jej seksualnej obsesji

Ksiądz gruzuje Najjjkę. Powiedział, co myśli o jej seksualnej obsesji

Źródło zdjęć: © Instagram
Maja Kozłowska,
11.06.2024 12:45

Najjjka po raz kolejny idzie na noże z namaszczonym przedstawicielem Kościoła. Kontrowersyjna katoinfluencerka podpadła jezuicie.

Najjjka to kontrowersyjna postać, która wywołuje skrajne emocje zarówno w osobach teoretycznie sympatyzujących z jej poglądami, jak i przeciwnikami kościelnego konserwatyzmu. Influencerka wybiła się poprzez głoszenie bardzo radykalnych opinii, które dodatkowo opatruje łatką "katolickich". W swoich materiałach często odwołuje się do wybranych wersetów z Biblii.

Najjjka aktywnie działa na TikToku, YouTubie, Instagramie, a także na X. Na tym ostatnim profilu często wkłada kij w mrowisko, w krótkich formach podgrzewając atmosferę. Polityka, społeczeństwo, seks: zakres jej "zainteresowań" jest szeroki, a internauci ogniem reagują na jakąkolwiek jej aktywność.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

NAJJJKA: "Ludzie zakładali się o moje dziewictwo"

Najjjka podpadła duchownemu. Nie był to pierwszy raz

W przeszłości zdarzały się już konflikty Najjjki z wyświęconymi kapłanami. Nie wszyscy księża zgadzają się z opiniami wygłaszanymi przez katoinfluencerkę. Tym razem dziewczyna znalazła się na celowniku jezuity Grzegorza Kramera, który niegdyś potępił też Oskara Szafarowicza.

Prezbitera zdenerwowało, że Najjjka na swoich social mediach nieustannie wraca do tematu seksu. Influencerka dużo pisze o czystości, o tym, że sama wzbrania się przed seksem do ślubu czy nieustannie przypomina, że seks oralny jest (jej zdaniem) brakiem szacunku. Przypomina ponadto, że osoby wierzące mogą się kochać wyłącznie bez antykoncepcji i być otwarci na poczęcie. Niedawno influencerka zdradziła również, w jakich pozycjach seksualnych katolicy mogą uprawiać seks.

Ksiądz gruzuje Najjjkę. Powiedział, co myśli o jej seksualnej obsesji
Ksiądz gruzuje Najjjkę. Powiedział, co myśli o jej seksualnej obsesji (Instagram)

Jezuita króciutko z Najjjką

Grzegorz Kramer odpowiedział na film, w którym Najjjka tłumaczy, "w jaki sposób katolicy mogą uprawiać seks". Mężczyzna napisał krótki, dosadny komentarz.

Czy pani do swoich wynurzeń seksualnych może przestać używać przymiotnika: "katolicki"? Obraża mnie pani tymi wywodami

Jego komentarz zdobył 249 lajków - więcej niż sam materiał Najjjki. Influencerka nie odpowiedziała na to duchownemu - dała się jednak wciągnąć w wymianę zdań pod odpowiedzią, twierdząc, że księża w jej życiu wyraźnie zachęcają ją do działania i przekonują, że czyni dobro i "to, co prawdziwy katolik powinien".

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 10
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 2
A Kramera jeszcze nie suspendowali? Jak czytam wypowiedzi Kramera, to zastanawiam się czy on jeszcze ma cokolwiek wspólnego z Magisterium i nauczaniem Kościoła
Odpowiedz
3Zgadzam się1Nie zgadzam się
Ksiądz jako autorytet sexu? DLA KOGO?!!!
Odpowiedz
6Zgadzam się2Nie zgadzam się