x

Monika Kociołek wraca do freak fightu? Jest w trakcie treningów

Źródło zdjęć: © Instagram
Oliwia Ruta,
28.03.2024 18:15

Monika Kociołek opublikowała szokującą relację na Instagramie. Influencerka zdradziła, że wraca do treningów. Zasugerowała również, że być może znów pojawi się na ringu. Czy youtuberka zdecyduje się na powrót do freak fightu? Jeśli tak, to z kim stoczy pierwszy pojedynek?

Monika Kociołek to popularna influencerka. W przeszłości zasłynęła jako aktorka paradokumentu "Szkoła". Rozpoznawalność zdobyła dzięki drugiej edycji projektu Team X, w którym uczestniczyła. Młoda gwiazda zdobyła uznanie dużej liczby osób. Na Instagramie obserwuje ją obecnie ponad 1,3 mln ludzi, a na TikToku aż 3,4 mln.

Wokół instagramerki pojawiało się wiele kontrowersji. Niektórzy internauci zarzucali nawet, że wszystkie jej działania są spowodowane potrzebą ciągłej uwagi. Influencerka nieustannie dostarcza nowych dowodów, które potwierdzają spekulacje użytkowników mediów społecznościowych. Przykładem mogą być liczne płaczliwe statementy odnoszące się do pozornie błahych spraw.

Freakfightowa kariera Moniki Kociołek

W 2022 r. Monika Kociołek spróbowała swoich sił we freakfighcie. Wtedy zmierzyła się z popularną influencerką Agatą Fąk, w internecie działającą pod pseudonimem "Fagata". Youtuberki stoczyły walkę podczas gali Fame MMA 14. Kociołek nie podołała przeciwniczce i przegrała. To był pierwszy i ostatni pojedynek influencerki.

trwa ładowanie posta...

Monika Kociołek powraca do oktagonu?

27 marca Monika Kociołek opublikowała szokującą relację na Instagramie. Influencerka zdradziła fanom, że właśnie jest w trakcie treningu. Na story napisała: "Po prawie dwóch latach wróciłam na trening (bokserski - przyp. red.). Jeszcze nie wiem, czy na stałe i nie wiem, czy będę walczyć. Wszystko wyjdzie w praniu".

s
s (Instagram)

Biorąc pod uwagę nową relację, youtuberka prawdopodobnie rozważa powrót do freak fightu. Na ten moment nie znamy dokładnych szczegółów, natomiast internauci już obstawiają, z kim Kociołek mogłaby się zmierzyć. Na portalu X typują: "widziałabym ją w zestawieniu z podstawą programową", "Navcia, Kozłowska, Murcix, Malinowska", "Z jej psem. Stawiam tysiaka na psa", "Z jej ego".

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0